43 607 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 873 produktów w 207 kategoriach

Omnic Ocas 0.4

Omnic Ocas 0.4Omnic Ocas 0.4
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki o przedłużonym uwalnianiu
Cena: 40.40 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki o przedłużonym uwalnianiu, 0,4 mg, 30 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Tamsulosini hydrochloridum
Działanie: zmniejsza dolegliwości związane z przerostem gruczołu krokowego
Ulotka:

Opis i skład produktu Omnic Ocas 0.4

Lek na receptę mający zastosowanie przy objawach z dolnych dróg moczowych, które związane są z łagodnym rozrostem gruczołu krokowego u mężczyzn.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Połykać w całości. Tabletki można przyjmować niezależnie od posiłku.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Zawroty i ból głowy, kołatanie serca, nagły spadek ciśnienia krwi przy zmianie pozycji z leżącej na stojącą, nieżyt nosa, zaparcie, biegunka, nudności, wymioty, wysypka, świąd, pokrzywka, zaburzenia wytrysku nasienia, osłabienie. W przypadku wystąpienia innych, niewymienionych działań niepożądanych należy o nich poinformować lekarza.   Występowanie po zastosowaniu preparatu takich działań niepożądanych, jak np. zawroty głowy może stwarzać niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów i obsługą maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na chlorowodorek tamsulosyny lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, zaburzenia funkcji wątroby, niedociśnienie.   Gdy przyjmujesz cymetydynę, furosemid, diklofenak, warfarynę. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych ostatnio lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.

Omnic Ocas 0.4 opinia
Omnic Ocas 0.4 opinie
Omnic Ocas 0.4 ulotka
Omnic Ocas 0.4 skład
Omnic Ocas 0.4 dawkowanie
Omnic Ocas 0.4 przeciwwskazania
Omnic Ocas 0.4 cena
Omnic Ocas 0.4 zamienniki
Omnic Ocas 0.4 zamiennik
Omnic Ocas 0.4 odpowiednik
Omnic Ocas 0.4 tańszy zamiennik
Omnic Ocas 0.4 czy działa
łagodny rozrost gruczołu krokowego układ moczowy układ płciowy układ moczowo - płciowy układ hormonalny dolne drogi moczowe dolegliwości gruczołu krokowego gruczoł krokowy u mężczyzn
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Omnic Ocas 0.4

Dodano: 04 Listopad 2016
Autor: Marek
Ocena:
jeszcze nie stosowałem
Odpowiedź

Dodaj opinię o Omnic Ocas 0.4

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 607 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 873 produktów w 207 kategoriach