39 922 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Omacor

OmacorOmacor
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: kapsułki
Cena: 145.39 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 1000 mg, kapsułki miękkie, (import równoległy), 28 szt, kapsułki elastyczne, 1000 mg, 28 szt
Działanie: obniża poziom lipidów we krwi
Ulotka:

Opis i skład produktu Omacor

Lek przepisywany pacjentom, którzy przeszli zawał mięśnia sercowego. Jest łaczony z innymi standardowo stosowanymi lekami. Także w hipertriglicerydemii, czyli nadmiarze trójglicerydów, w sytuacji, gdy sama dieta nie pozwala na osiągnięcie pożądanych efektów.

Dawkowanie:

Dosutnie. Kapsułki należy przyjmować z pożywieniem, aby uniknąć dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego. Dawkę i częstotliwość stosowania leku określa lekarz. Nie zaleca się stosowania leku u dzieci.

Możliwe skutki uboczne:

Często: nudności, dyspepsja. Niezbyt często: bóle brzucha, dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego, zapalenie błony śluzowej żołądka, ból w górnej części brzucha. Ze względu na umiarkowane wydłużenie czasu krwawienia (w przypadku podawania dużych dawek, tj. kapsułek) u pacjentów przyjmujących leki przeciwzakrzepowe  należy wykonywać regularne badania kontrolne i w razie potrzeby korygować dawkowanie.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na lek. Gdy przyjmujesz leki przeciwzakrzepowe. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie jest dostępna dostateczna ilość danych na temat stosowania preparatu Omacor u kobiet w ciąży. Omacor nie powinien być stosowany w ciąży, o ile nie jest to bezwzględnie konieczne. Leku nie należy przyjmować w trakcie laktacji.

Omacor ulotka
Omacor skład
Omacor dawkowanie
Omacor przeciwwskazania
Omacor cena
Omacor zamienniki
Omacor zamiennik
Omacor odpowiednik
Omacor tańszy zamiennik
Omacor czy działa
Omacor opinia
Omacor opinie
lek pozawałowy lek do stosowania po zawale nadmiar trójglicerydów zawał zawał serca choroby serca zawał mięśnia sercowego hipertriglicerydemia
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Omacor

Dodaj opinię o Omacor

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 922 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach