41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Ofloxacin-POS

Ofloxacin-POSOfloxacin-POS
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: krople do oczu
Cena: 23.39 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: (3 mg/ml), krople do oczu, 5 ml
Działanie: bakteriobójcze
Ulotka:

Opis i skład produktu Ofloxacin-POS

 

Krople do stosowania podczas powierzchniowego zakażenia oka, jak np. zapalenie spojówki i rogówki na tle bakteryjnym wowołane drobnoustrojami wrażliwymi na ofloksacynę.

Dawkowanie:

Miejscowo, do worka spojówkowego. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Uwaga! Podczas stosowania kropli do oczu zawierających ofloksacynę należy unikać nadmiernej ekspozycji na światło słoneczne lub promieniowanie ultrafioletowe (np.lampy kwarcowe, solarium) - potencjalne reakcje nadwrażliwości na światło. Nie zaleca się stosowania soczewek kontaktowych podczas leczenia infekcji oka. Lek Ofloxacin-POS zawiera środek konserwujący (chlorek benzalkonium), który może wywołać podrażnienie gałki ocznej oraz odbarwienie miękkich soczewek kontaktowych. Nie należy stosować miękkich soczewek kontaktowych podczas stosowania tego leku.

Możliwe skutki uboczne:

Działania niepożadane dotyczące oka:  zaczerwienie oka, swędzenie, niewyraźne widzenie, wzmożone łzawienie, suchość oka, ból oka, nadwrażliwość na światło. Działania niepożądane dotyczące organizmu: reakcja alergiczna, zawroty głowy, drętwienie, nudności, ból głowy, obrzęk twarzy lub skóry wokół oczu. Przejściowa nieostrość widzenia może występować przez kilka minut po podaniu preparatu do oka. W tym czasie nie należy prowadzić pojazdów, obsługiwać maszyn oraz wykonywać prac bez stabilnego oparcia dla stóp.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na ofloksacynę, inne leki przeciwbakteryjne należące do chinolonów lub którykolwiek z pozostałych składników leku, ubytki lub owrzodzenie powierzchni oka. Gdy stosujesz inne leki. Należy poinformować lekarza o wszystkich aktulanie lub ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Jeśli oprócz leku Ofloxacin-POS stosowane są inne preparaty oczne to wówczas należy zachować 15-minutowy odstęp czasowy pomiędzy kolejnymi podaniami leków. Maść do oczu należy zawsze stosować jako ostatni preparat. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub gdy karmisz piersią.

Ofloxacin-POS opinie
Ofloxacin-POS ulotka
Ofloxacin-POS dawkowanie
Ofloxacin-POS skład
Ofloxacin-POS przeciwwskazania
Ofloxacin-POS cena
Ofloxacin-POS zamienniki
Ofloxacin-POS zamiennik
Ofloxacin-POS odpowiednik
Ofloxacin-POS tańszy zamiennik
Ofloxacin-POS czy działa
Ofloxacin-POS opinia
zapalenie rogówki zapalenie spojówki zakażenie oka krople na zakażone oko krople na zapalenie spojówek zakażenie oka przez drobnoustroje powierzchniowe zakażenie oka krople na zapalenie rogówek
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Ofloxacin-POS

Dodaj opinię o Ofloxacin-POS

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach