41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Oekolp forte

Oekolp forteOekolp forte
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: globulki dopochwowe krem
Cena: 19.61 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 0,5 mg, globulki dopochwowe, 10 szt, 0,5 mg, globulki dopochwowe (import równoległy), 10 szt
Działanie: przywraca biologiczną równowagę środowiska pochwy
Ulotka:

Opis i skład produktu Oekolp forte

Lek do stosowania przy występowaniu zmian wywołanych niedoborem estrogenów, takich jak np. atrofia pochwy i sromu, dolegliwości w okolicach sromu i pochwy (świąd, pieczenie, suchość, dyspareunia, atroficzny nieżyt pochwy i sromu, upławy, zapalenie szyjki macicy, zwężenie pochwy, wrzody na pochwie i szyjce macicy). Może być też stosowany podczas zabiegów w obrębie pochwy i w postępowaniu przed- i pooperacyjnym

Dawkowanie:

Dopochwowo przed snem. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.   Uwaga! Przed rozpoczęceim leczenia zaleca się przeprowadzić badanie internistyczne i ginekologiczne. Badania kontrolne powinno prowadzić się także podcza leczenia.   Uwaga! W trakcie leczenia nie powinno się palić tytoniu. Zawarte w tytoniu związki osłabiają działanie leku.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Najczęściej obserwowano miejscowe podrażnienie oraz świąd pochwy i sromu, uczucie napięcia i bolesności piersi, plamienia międzymiesiączkowe, obrzęki, upławy, dolegliwości żołądkowo-jelitowe (nudności). Rzadko występują migrenowe bóle głowy; bardzo rzadko - kurcze kończyn i uczucie "ciężkich nóg".   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, nowotwór narządu rodnego lub inny hormonozależny nowotwór, krwawienia z dróg rodnych o niewyjaśnionej przyczynie, zakrzepowe zapalenie żył, zespoły zatorowo-zakrzepowe (w wywiadzie i obecnie), endometriozę, zaburzenia metabolizmu lipidów, anemię sierpowatokrwinkową.   Gdy przyjmujesz insulinę, doustne leki przeciwcukrzycowe, barbiturany, leki przeciwpadaczkowe, niektóre antybiotyki (np. rifampicynę), kortykosteroidy. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.

Oekolp forte ulotka
Oekolp forte skład
Oekolp forte dawkowanie
Oekolp forte przeciwwskazania
Oekolp forte cena
Oekolp forte zamienniki
Oekolp forte zamiennik
Oekolp forte odpowiednik
Oekolp forte tańszy zamiennik
Oekolp forte czy działa
Oekolp forte opinia
Oekolp forte opinie
atroficzny nieżyt sromu niedobór estrogenów świad pochwy atrofia pochwy niedobór estrogenu atrofia sromu świąd sromu atroficzny nieżyt pochwy
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Oekolp forte

Dodaj opinię o Oekolp forte

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach