41 738 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 780 produktów w 204 kategoriach

Oekolp

OekolpOekolp
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: globulki dopochwowe krem
Cena: 28.76 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: krem dopochwowy, 25 g
Działanie: przywraca biologiczną równowagę środowiska pochwy
Ulotka:

Opis i skład produktu Oekolp

Maść skuteczna w przypadku wystąpienia zaburzeń, które wywołane są niedoborem estrogenu, jak np. atrofia pochwy i sromu, dolegliwości sromu i pochwy, takie jak świąd, uczucie pieczenia, suchości, dyspareunia, atroficzny nieżyt pochwy i sromu, upławy, zapalenie szyjki macicy, zwężenie pochwy, owrzodzenie pochwy oraz szyjki macicy). Do stosowania również na okolice pochwy przed i po operacji.

Dawkowanie:

Dopochwowo przed snem. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.   Uwaga! Przed rozpoczęceim leczenia zaleca się przeprowadzić badanie internistyczne i ginekologiczne. Badania kontrolne powinno prowadzić się także podcza leczenia.   Uwaga! W trakcie leczenia nie powinno się palić tytoniu. Zawarte w tytoniu związki osłabiają działanie leku.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Najczęściej obserwowano miejscowe podrażnienie oraz świąd pochwy i sromu, uczucie napięcia i bolesności piersi, plamienia międzymiesiączkowe, obrzęki, upławy, dolegliwości żołądkowo-jelitowe (nudności). Rzadko występują migrenowe bóle głowy; bardzo rzadko - kurcze kończyn i uczucie "ciężkich nóg".   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, nowotwór narządu rodnego lub inny hormonozależny nowotwór, krwawienia z dróg rodnych o niewyjaśnionej przyczynie, zakrzepowe zapalenie żył, zespoły zatorowo-zakrzepowe (w wywiadzie i obecnie), endometriozę, zaburzenia metabolizmu lipidów, anemię sierpowatokrwinkową.   Gdy przyjmujesz insulinę, doustne leki przeciwcukrzycowe, barbiturany, leki przeciwpadaczkowe, niektóre antybiotyki (np. rifampicynę), kortykosteroidy. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.

Oekolp odpowiednik
Oekolp tańszy zamiennik
Oekolp czy działa
Oekolp opinia
Oekolp cena
Oekolp opinie
Oekolp ulotka
Oekolp skład
Oekolp dawkowanie
Oekolp przeciwwskazania
Oekolp zamienniki
Oekolp zamiennik
niedobór estrogenów świad pochwy atrofia pochwy niedobór estrogenu zapalenie szyjki macicy atrofia sromu świąd sromu atroficzny nieżyt pochwy
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Oekolp

Dodano: 30 Styczeń 2018
Autor: Ela
Ocena:
Globulki oprócz substancji czynnej zawierają cała masę "substancji pomocniczych", wypełniaczy, konserwantów... Efekt końcowy to potworny ból i szczypanie w pochwie. Zamiast pomagać szkodzą...
Odpowiedź

Dodaj opinię o Oekolp

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 738 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 780 produktów w 204 kategoriach