40 530 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 573 produktów w 205 kategoriach

O-Bol

O-BOL 90 KAPSO-BOL 90 KAPS
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Suplement diety
Producent: BRAWN NUTRITION
Postać: kapsułki
Cena: 149.00 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii Boostery Azotowe

Opis i skład produktu O-Bol

O-BOL 90 KAPS.

O-BOL to produkt oparty na Ostarynie, a więc substancji zakwalifikowanej do SARM, czyli Selektywnych Modulatorów Receptora Androgenowego. SARM charakteryzuje przede wszystkim duża siła anaboliczna oraz niski potencjał androgenny, co umożliwia wspieranie procesów odnowy i rozwoju mięśni. Mówi się, że dodatkowo  Ostaryna zmniejsza łysienie u mężczyzn, niweluje wypryski skórne oraz działa niwelująco na przerost raka prostaty. Dodatkowo, ostaryna nasila procesy syntezy tkanki mięśniowej oraz usprawnia mineralizację kośćca.

Ostaryna minimalizuje efekty uboczne, które najczęściej przypisuje się nadmiernemu działaniu testosteronu. Dodatkowo, poprzez nasilenie syntezy kolagenu prowadzi niejednokrotnie do poprawy stanu skóry oraz stawów.

Ostaryna zawarta w O-Bol powoduje wzrost masy mięśniowej oraz znaczącą utratę tkanki tłuszczowej. Poprawia sylwetkę, nie obniża libido oraz nie zmniejsza energii organizmu.

Sposób użycia O-Bol:

Należy spożywać 2-4 kapsułki dziennie, w zależności od zaawansowania i celu stosowania. Popijać dużą ilością wody.

Podawanie Ostaryny przez 12 tygodni, prowadzi do całkowitego zwiększenia masy mięśni. Ponad to obniża stężenie glukozy na czczo oraz zmniejsza poziom insulinooporności, co usprawnia aktywację procesów anabolicznych w organizmie oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia cukrzycy typu 2.

 

O-Bol opinie
O-Bol ulotka
O-Bol skład
O-Bol dawkowanie
O-Bol przeciwwskazania
O-Bol cena
O-Bol zamienniki
O-Bol zamiennik
O-Bol odpowiednik
O-Bol tańszy zamiennik
O-Bol czy działa
zwiększenie masy mięśni ostaryna SARM wzrost masy mięśniowej działanie anaboliczne masa mięsniowa
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o O-Bol

Dodaj opinię o O-Bol

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 530 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 573 produktów w 205 kategoriach