44 549 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 920 produktów w 209 kategoriach

Nutrition Creatine HCL

Nutrition Creatine HCLNutrition Creatine HCL
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ:
Postać: proszek
Cena: 79.00 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Nutrition Creatine HCL

Nutrition Creatine HCL

Suplement diety bogaty w krystalicznie czysty chlorowodorek kreatyny w zwiększonej dawce. Ponadto zawiera taurynę i witaminę B6. Preparat jest wskzazany jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy, przede wszystkim w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.

Kreatyna to legalny preparat nie zawierający sterydów, który przyśpiesza osiąganie wymarzonych rezultatów. Nazywana najpopularniejszą substancją wspomagającą na świecie, keratyna pozwala na duży przyrost masy ciała wynikający ze wzrostu objętości komórek (cellvoluminacji). Spożyta trafia do obiegu krwionośnego, a następnie przedostaje się przez ścianę komórkową itransportuje  dużą ilość wody do tkanki mięśniowej. 

Wzrost objętości komórek wywołany przez kreatynę stwarza bardziej metaboliczne środowisko, pozytywne dla wzrostu mięśni. Należycie uwodniona komórka znajduje się w bardziej rozwiniętym stanie anabolicznym (czyli zwiększającym mięśnie), a zarazem antykatabolicznym (ograniczającym rozkład tkanki mięśniowej).

Dla jak największego przyrostu tkanki mięśniowej, wskazane jest zażywanie cykliczne kreatyny. Ponieważ tkanka mięśniowa może utrzymać tylko określoną ilość wody, na początku stosowania preparatu zauważymy wyraźny przyrost mięśni i wagi ciała, który w dalszym etapie ulegnie spowolnieniu. Efekty przychodzą bardzo szybko i utrzymują się w dalszym zażywaniu kreatyny. 

Skład

Preparat zawiera:

Chlorowodorek kreatyny, tauryna, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Działanie

Kreatyna o wysokiej przyswajalności w formie HCI zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Rezultaty widoczne są przy spożyciu 3 g kreatyny dziennie.

Natmiast tauryna powszechnie występuje w organizmie, w szczególności w mięśniach szkieletowych, sercu, mózgu oraz siatkówce.

Witamina B6 jest konieczna do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu, ale również pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Dawkowanie

Rozpuścić 1 miarkę proszku (5 g) w 250-300 ml wody. W zależności od zapotrzebowania stosować 1-2 porcje dziennie.

Nutrition Creatine HCL odpowiednik
Nutrition Creatine HCL tańszy zamiennik
Nutrition Creatine HCL czy działa
Nutrition Creatine HCL opinia
Nutrition Creatine HCL opinie
Nutrition Creatine HCL ulotka
Nutrition Creatine HCL skład
Nutrition Creatine HCL dawkowanie
Nutrition Creatine HCL przeciwwskazania
Nutrition Creatine HCL cena
Nutrition Creatine HCL zamienniki
Nutrition Creatine HCL zamiennik
kreatyna dla kulturystów wydolność organizmu sporty siłowe wydolność fizyczna metabolizm energetyczny tauryna białko i glikogen
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Nutrition Creatine HCL

Dodano: 07 Wrzesień 2015
Autor: pabloo
Ocena:
całkiem niezła keratynka, działanie przyzwoite, smak ok, cena przystępna
Odpowiedź

Dodaj opinię o Nutrition Creatine HCL

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 549 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 920 produktów w 209 kategoriach