45 189 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 978 produktów w 209 kategoriach

Nurofen Junior

(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: bez recepty
Producent: RECKITT BENCKISER HEALTHCARE
Postać: kapsułki
Cena: 18.49 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Nurofen Junior

Nurofen Junior, kapsułki do żucia z ibuprofenem, 100 mg

Nurofen Junior to innowacyjny produkt na rynku w postaci elastycznych kapsułek do żucia o przyjemnym, pomarańczowym smaku. Kapsułki pomagają uśmierzyć ból i gorączkę. W jednym opakowaniu znajduje się 12 kapsułek, które przeznaczone sa dla dzieci w wieku 7 – 12 lat. 

Składniki Nurofen Junior:

Ibuprofenum 100 mg

Działanie: 

Kapsułki do żucia Nurofen Junior pomagają obniżać gorączkę i łagodzą objawy przeziębienia i grypy oraz leczą łagodny i umiarkowany ból (np. ból gardła, ból zęba, ból ucha, ból głowy oraz skręcenia). Produkt jest wygodny do precyzyjnego dawkowania. Kapsułki do żucia obniżają ryzyko zadławienia i umożliwiają podawanie leku w dowolnych warunkach – bez popijania.

Sposób użycia:

Lek Nurofen Junior jest przeznaczony do stosowania doustnego przez dzieci. Kapsułki należy żuć i połykać. Nie ma potrzeby popijania wodą. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do krókotrwałego stosowania. W razie potrzeby dawki należy podawać co około 6 do 8 godzin (lub zachowując co najmniej 6 godzinny odstęp pomiędzy dawkami). Należy stosować najmniejszą skuteczną dawkę przez najkrótszy okres konieczny do złagodzenia objawów. Nie poddawać leku Nurofen Junior dzieciom w wieku poniżej 7 lat lub dzieciom o masie ciała mniejszej niż 20 kg. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Należy zasięgnąć porady lekarza, jeśli podawanie leku jest konieczne przez więcej niż 3 dni lub jeśli objawy ulegają nasileniu.

 

Nurofen Junior opinie
Nurofen Junior ulotka
Nurofen Junior skład
Nurofen Junior dawkowanie
Nurofen Junior przeciwwskazania
Nurofen Junior cena
Nurofen Junior zamienniki
Nurofen Junior zamiennik
Nurofen Junior odpowiednik
Nurofen Junior tańszy zamiennik
Nurofen Junior czy działa
tabletka do żucia lek na goraczkę dla dzieci tabletki dla dzieci na gorączkę gorączka u dzieci ból u dziecka lek na ból u dziecka tabletki na ból u dziecka
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Nurofen Junior

Dodaj opinię o Nurofen Junior

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 189 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 978 produktów w 209 kategoriach