41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Norsept

NorseptNorsept
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 14.83 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 400 mg, tabletki powlekane, 20 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Norfloxacinum
Działanie: bakteriobójcze
Ulotka:

Opis i skład produktu Norsept

Lek do stosowania na ostre i przewlekłe zakażenie układu moczowego. Zapobiega jego ponownemu pojawieniu się. Skuteczny także w leczeniu zakażenia gruczołu krokowego, rzeżączki, niepowikłanego zakażenia szyjki macicy. Zapobiegawczo przeciwko bakteryjnym zakażeniom w obrębie przewodu pokarmowego, ma także działanie lecznicze w tych przypadkach.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Podczas leczenia powinno się pić dużo płynów. Leku nie należy popijać produktami mlecznym.   Uwaga! Podczas leczenia i kilka dni po jego zakończeniu należy chronić skórę przed słońcem.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.     Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności.   Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Zaburzenia żołądkowo-jelitowe (osłabienie łaknienia, nudności, bóle brzucha, wzdęcia, biegunki, wymioty). Bóle i zawroty głowy, zaburzenia snu (senność lub bezsenność), reakcje alergiczne, zwiększona wrażliwość na światło.   Podczas stosowania leku nie należy prowadzić pojzdów ani obsługiwać maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na norfloksacynę, inne chinolony lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, zaburzenia czynności wątroby i/lub nerek, skłonność do drgawek, nużliwość mięśni.   Gdy przyjmujesz inne leki przeciwbakteryjne, teofilinę, cyklosporynę, doustne leki przeciwzakrzepowe, preparaty antykoncepcyjne,leki zmniejszające kwaśność soku żołądkowego, preparaty wapnia, żelaza, cynku. Ponadto należy poinfromować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie stosować w okresie karmienia piersią.

Norsept opinia
Norsept opinie
Norsept ulotka
Norsept skład
Norsept dawkowanie
Norsept przeciwwskazania
Norsept cena
Norsept zamienniki
Norsept zamiennik
Norsept odpowiednik
Norsept tańszy zamiennik
Norsept czy działa
zakażenie układu moczowego tabletki na zakażenie zakażenie bakteryjne układu pokarmowego tabletki na zakażenie układu pokarmowego tabletki na zakażenie bakteryjne zakażenie szyjki macicy zakażenie bakteryjne zakażenie gruczołu krokowego
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Norsept

Dodaj opinię o Norsept

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach