44 116 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 889 produktów w 209 kategoriach

Nolicin

NolicinNolicin
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 14.82 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 400 mg, 20 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Norfloxacinum
Działanie: bakteriobójcze
Ulotka:

Opis i skład produktu Nolicin

 

Lek na receptę stosowany jest do leczenia zakażenia dróg moczowych, które wywołują bakterie oraz przeciwdziała ich nawrotom. Wskazany jest także w leczeniu przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego. Preparetem tym leczy się również rzeżączkę oraz zakażenia żołądkowo-jelitowe

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Leku nie należy popijać mlekiem ani jogurtem, najlepiej wodą. Nie stosować u młodzieży do 18 roku życia. Podczas leczenia powinno się pić dużo płynów.

Możliwe skutki uboczne:

Czasami może powodować zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego (nudności, biegunka), bóle i zawroty głowy, reakcje alergiczne. Osoby w podeszłym wieku mogą odczuwać zmęczenie, senność i splątanie. Możliwe są zmiany wyników niektórych badań laboratoryjnych. Podczas leczenia należy unikać intensywnego nasłonecznienia oraz nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych ani obsługiwać maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na chinolony, schorzenia nerek, wątroby, chorujesz na padaczkę. Gdy przyjmujesz preparaty zawierające związki glinu i magnezu (leki zobojętniające), preparaty żelaza, cynku lub bizmutu, teofilinę, cyklosporynę, cymetydynę, doustne leki przeciwzakrzepowe, Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Nolicin opinia
Nolicin opinie
Nolicin ulotka
Nolicin skład
Nolicin dawkowanie
Nolicin przeciwwskazania
Nolicin cena
Nolicin zamienniki
Nolicin zamiennik
Nolicin odpowiednik
Nolicin tańszy zamiennik
Nolicin czy działa
drogi moczowe zakażenie dróg moczowych zakażenia żołądkowo-jelitowe zakażenia wywołane bakterią zapalenie gruczołu krokowego lek na chorobę weneryczną przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego rzeżączka
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Nolicin

Dodaj opinię o Nolicin

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 116 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 889 produktów w 209 kategoriach