41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Neosynephrin-Pos

Neosynephrin-PosNeosynephrin-Pos
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: krople do oczu
Cena: 27.79 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 10%, krople do oczu, 10 ml
Działanie: rozszerza źrenicę
Ulotka:

Opis i skład produktu Neosynephrin-Pos

 

Lek wydawany na receptę stosowany jest do krótkotrwałego spowodowania rozszerzenia źrenicy w czasie zabiegów diagnostycznych i operacyjnych na oku. Wskazany jest aby nie dochodziło do powstawania oraz zrywania zrostów tylnych (tęczówkowo-soczewkowych) przy stanach zapalnych błony naczyniowej. Jest także wskazany przy leczeniu jaskry z otwartym kątem przesączania.

Dawkowanie:

Miejscowo, do worka spojówkowego. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.   Po pierwszym otwarciu lek może być używany przez 4 tygodnie.   Nie zaleca się stosowania preparatu u małych dzieci i niemowląt. Ostrożnie stosować u pacjentów w podeszłym wieku.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Przekrwienie i piekący ból oczu, zaburzenia widzenia, ból i zawroty głowy, zaburzenia rytmu serca, nadmierny wzrost ciśnienia tętniczego krwi, uczucie zmęczenia i osłabienia, zmniejszenie apetytu. Przy długotrwałym stosowaniu może nastąpić efekt z odbicia, polegający na zwężeniu źrenicy.   Podobnie jak po podaniu innych kropli do oczu przejściowe zaburzenia widzenia stwarzają niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn. Jeżeli po zakropleniu leku występują takie objawy przed rozpoczęciem jazdy lub obsługi maszyn należy zaczekać do momentu powrotu ostrości widzenia.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na fenylefrynę lub pozostałe składniki preparatu, jaskrę z wąskim kątem przesączania, choroby serca, choroby układu krążenia, nadczynność tarczycy, suche zapalenie błon śluzowych nosa.   Gdy przyjmujesz leki przeciwdepresyjne, insulinę, atropinę, propranolol, rezerpinę. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.

Neosynephrin-Pos opinia
Neosynephrin-Pos opinie
Neosynephrin-Pos ulotka
Neosynephrin-Pos skład
Neosynephrin-Pos dawkowanie
Neosynephrin-Pos przeciwwskazania
Neosynephrin-Pos cena
Neosynephrin-Pos zamienniki
Neosynephrin-Pos zamiennik
Neosynephrin-Pos odpowiednik
Neosynephrin-Pos tańszy zamiennik
Neosynephrin-Pos czy działa
krople do oczu jaskra krople na jaskrę do rozszerzania źrenicy zrywanie zrostów tylnych stan zapalny błony naczyniowej jaskra z otwartym kątem przesączania. operacja na oku
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Neosynephrin-Pos

Dodaj opinię o Neosynephrin-Pos

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach