39 922 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Nefopam

NefopamNefopam
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 22.57 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 30 mg, 20 szt
Działanie: przeciwbólowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Nefopam

 

Lek na receptę, który stosuje się w łagodnych i umiarkowanych bólach ostrych (np. pooperacyjnych), sprawdza się także przy bólach przewlekłych o niedużym nasileniu.

Dawkowanie:

Doustnie. Tabletki przyjmować podczas jedzenia lub po posiłkach. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Nie stosować u dzieci do 12 roku życia oraz u osób w podeszłym wieku.

Możliwe skutki uboczne:

Może powodować nudności (bez wymiotów) i nadmierne pocenie. Mogą wystąpić zawroty głowy, roztargnienie, pobudzenie, przyspieszenie pracy serca, bezsenność, lęk, utrata łaknienia, suchość w ustach, trudności w połykaniu, zaburzenia widzenia, utrudnienie oddawania moczu, wysypki skórne. U osób w podeszłym wieku notowano omamy i dezorientację. Lek może powodować nie związane z krwinkomoczem różowe zabarwienie moczu i bezobjawowe zwiększenie aktywności aminotransferaz. W czasie leczenia chory nie powinien prowadzić pojazdów ani obsługiwać urządzeń mechanicznych w ruchu.

Poinformuj lekarza:

Gdy chorujesz na padaczkę, przerost gruczołu krokowego, masz trudności w oddawaniu moczu, Gdy przyjmujesz leki należące do grupy inhibitorów monoaminooksydazy - MAO (lub niedawno je odstawiłeś), leki nasenne, leki przeciwdepresyjne, leki przeciwhistaminowe, rezerpinę, preparaty zawierające paracetamol. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Lek przenika do mleka matki.

Nefopam odpowiednik
Nefopam tańszy zamiennik
Nefopam czy działa
Nefopam opinia
Nefopam ulotka
Nefopam skład
Nefopam dawkowanie
Nefopam przeciwwskazania
Nefopam cena
Nefopam zamienniki
Nefopam zamiennik
przeciwbólowe na ból ból przewlekły lek przeciwbólowy na bóle pooperacyjne tabletki na ból bóle ostre ból umiarkowany łagodny ból
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Nefopam

Dodaj opinię o Nefopam

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 922 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach