45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Nebu-Dose

Nebu-Dose, roztwór z kwasem hialuronowym do inhlacji, 30 ampułek po 5mlNebu-Dose, roztwór z kwasem hialuronowym do inhlacji, 30 ampułek po 5ml
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: wyrób medyczny
Producent: SOLINEA
Postać: ampułki
Cena: 23.09 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Nebu-Dose

Nebu-Dose, roztwór z kwasem hialuronowym do inhlacji, 30 ampułek po 5ml

Nebu-Dose to wyrób medyczny w postaci ampułek zawierających izotoniczny roztwór z kwasem hialuronowym. Preparat jest przeznaczony do stosowania przy inhalacji, do zakraplania oraz przemywania nosa. Dzięki swoim właściwościom odpowiednio nawilża zarówno górne, jak i dolne drogi oddechowe, co ułatwia wydalanie zalegającej wydzieliny. Kwas hialuronowy zawarty w preparacie gwarantuje, że po zastosowaniu drogi oddechowe będą wysoce nawilżone, a przez to chronione przed nadmiernym wysuszaniem błony śluzowej i jednocześnie zregenerowane.

Skład:

hialuronian sodu (0,1%) w izotonicznym roztworze chloru sodu.

Wskazania:

Produkt jest przeznaczony do stosowania jako środek do inhalacji, zakraplania oraz przemywania przewodu nosowego. Jest bezpieczny zarówno dla niemowląt i dzieci, jak i dorosłych do stosowania prez dłuższy okres czasu.

Sposób użycia:

Jako preparat do inhalacji: 1 ampułka 5ml do 1 inhalacji od 2 do 4 razy w ciągu dnia lub w inny sposób zalecony przez lekarza.

Jako preparat do zakraplania lub przemywania: 1 ampułka 5ml do jednego zabiegu zakraplania (po kilka kropli do każdego otworu nosoego) od 1 do 4 razy w ciągu dnia. Aby przemyć nos należy nasączyć wacik kosmetyczny płynem i delikatnie oczyścić jamę nosową.

Nebu-Dose zamienniki
Nebu-Dose zamiennik
Nebu-Dose odpowiednik
Nebu-Dose tańszy zamiennik
Nebu-Dose czy działa
Nebu-Dose opinia
Nebu-Dose opinie
Nebu-Dose ulotka
Nebu-Dose skład
Nebu-Dose dawkowanie
Nebu-Dose przeciwwskazania
Nebu-Dose cena
katar inhalacja kwasem hialuronowym inhalacja nawilżenie nosa nebulizacja wysuszona śluzówka nosa
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Nebu-Dose

Dodaj opinię o Nebu-Dose

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach