41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Mydocalm Forte

Mydocalm ForteMydocalm Forte
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 18.60 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki powlekane, 150 mg, 30 szt, 150mg, tabletki powlekane, (import równoległy) 30 szt., 150 mg, tabletki powlekane, (import równoległy), 30szt.
Działanie: zmniejsza napięcie mięśni szkieletowych
Ulotka:

Opis i skład produktu Mydocalm Forte

Lek na receptę przeznaczony dla zmniejszenia sztywności i bólów wywołanych zwiększonym napięciem i przykurczami mięśni szkieletowych różnego pochodzenia. Leczenie wspomagające w chorobach reumatycznych.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Zaleca się przyjmowanie leku po posiłku. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Niezbyt często: brak apetytu, zaburzenia snu, bóle i/lub zawroty głowy, spadek ciśnienia krwi, uczucie dyskomfortu w jamie brzusznej, biegunka, uczucie suchości w ustach, niestrawność, nudności, osłabienie mięśniowe, ból mięśni, bóle kończyn, zmęczenie, osłabienie. Rzadko: reakcje nadwrażliwości. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie powinien wpływać na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn. Jeżeli jednak podczas stosowania leku odczuwasz zawroty głowy lub osłabienie mięśniowe należy skonsultować się z lekarzem.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na substancję czynną lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, Gdy przyjmujesz inne leki. Należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie stosować w okresie ciąży (szczególnie w I trymestrze) chyba, że lekarz zaleci inaczej. Nie stosować w okresie karmienia piersią.

Mydocalm Forte zamienniki
Mydocalm Forte zamiennik
Mydocalm Forte odpowiednik
Mydocalm Forte tańszy zamiennik
Mydocalm Forte czy działa
Mydocalm Forte opinia
Mydocalm Forte opinie
Mydocalm Forte cena
Mydocalm Forte skład
Mydocalm Forte ulotka
Mydocalm Forte przeciwwskazania
Mydocalm Forte dawkowanie
bóle mięśni napięcie mięśniowe choroby reumatyczne ból mięśni sztywność mięśni napięcie mięśni szkieletowych przykurcze mięśni szkieletowych lek na przykurcze
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Mydocalm Forte

Dodano: 01 Wrzesień 2017
Autor: Natalia
Ocena:
Świetny lek, doskonale pomaga mi przy przepuklinach odcinka lędźwiowego i szyjnego. Polecam
Odpowiedź

Dodaj opinię o Mydocalm Forte

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach