45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Mydocalm

MydocalmMydocalm
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 11.79 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki powlekane, 50 mg, 30 szt, 50mg, tabletki powlekane, (import równoległy), 30 szt, Forte, 150 mg, tabletki powlekane, (import równoległy), 30szt., 50mg, tabletki powlekane, (import równoległy) 30 szt.
Działanie: zmniejsza napięcie mięśni szkieletowych
Ulotka:

Opis i skład produktu Mydocalm

Lek na receptę przeznaczony dla zmniejszenia sztywności i bólów wywołanych zwiększonym napięciem, przykurczami mięśni szkieletowych. Leczenie zarostowych chorób naczyń (miażdżyca zarostowa tętnic, angiopatia cukrzycowa, zakrzepowo-zarostowe zapalenie naczyń) i zaburzeń związanych z uszkodzeniem unerwienia naczyń (sinica kończyn, chromanie przestankowe). Leczenie wspomagające chorób reumatycznych.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. W przypadku pominięcia dawki nie stosować dawki podwójnej. Preparat może być stosowany w terapii długotrwałej.

Możliwe skutki uboczne:

Działania niepożądane są umiarkowanie nasilone i zwykle przemijają po zmniejszeniu dawki. Często: ból i zawroty głowy, osłabienie mięśniowe. Rzadko: zmęczenie, uczucie dyskomfortu w jamie brzusznej, nudności, zmęczenie, zmniejszenie ciśnienia tętniczego, reakcje nadwrażliwości. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania urządzeń mechanicznych w ruchu.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na lek, nużliwość mięśni (choroba charakteryzująca się nadmierną męczliwością mięśni). Gdy przyjmujesz inne leki zmniejszające napięcie mięśniowe, niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ). Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. W ciąży stosuje się wyłącznie w przypadku, gdy korzyści dla matki przewyższają ryzyko dla płodu. Nie należy stosować w okresie karmienia piersią.

Mydocalm czy działa
Mydocalm opinia
Mydocalm opinie
Mydocalm cena
Mydocalm skład
Mydocalm ulotka
Mydocalm dawkowanie
Mydocalm przeciwwskazania
Mydocalm zamienniki
Mydocalm zamiennik
Mydocalm odpowiednik
Mydocalm tańszy zamiennik
chromanie przestankowe choroby reumatyczne przykurcze mięśni szkieletowych napięcia mięśni sinica kończyn miażdżyca zarostowa tętnic angiopatia cukrzycowa zapalenie kończyn
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze żele pod prysznic - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Zobacz zamienniki

Opinie o Mydocalm

Dodano: 15 Czerwiec 2015
Autor: KarolB
Ocena:
lek przepisał mi chirurg, kiedy po niefortunnym skoku przez płot coś strzeliło mi w kręgosłupie i dopadł mnie taki przeszywający ból, normalnie nie do opisania, po 3 dawkach przyszło ukojenie a po 5 dniach kuracji znów odzyskałem sprawność i ból ustąpił całkowicie.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Mydocalm

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach