45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty


Myconolak

MyconolakMyconolak
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: lakier do paznokci
Cena: 67.39 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Myconolak, 50 mg/ml, lakier do paznokci, leczniczy, 2,5 ml
Działanie: przeciwgrzybicze
Ulotka:

Opis i skład produktu Myconolak

Lek na receptę przeznaczony do stosowania w stanach zakażeń grzybiczych paznokci.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Częstotliwość stosowania preparatu i czas trwania leczenia ustala lekarz. Przed nałożeniem preparatu należy dokładnie opiłować paznokieć (szczególnie jego powierzchnię) przy pomocy załączonego pilniczka (nie wolno używać tego samego pilnika do zdrowych paznokci). Następnie w celu oczyszczenia powierzchni paznokcia zastosować jeden z dołączonych wacików (lub zmywacz do paznokci). Lakier nanosi się na całą powierzchnię zakażonego paznokcia. Podczas kontaktu z rozpuszczalnikami organicznymi zakładać rękawiczki gumowe, aby chronić warstwę lakieru na paznokciach. Nie należy stosować lakieru do paznokci i przyklejać sztucznych paznokci podczas stosowania leku Myconolak.   Uwaga! Jeśli lek Myconolak dostanie się do oczu lub uszu, należy je niezwłocznie przepłukać wodą i skontaktować się natychmiast z lekarzem, farmaceutą lub najbliższym szpitalem. Należy unikać kontaktu lakieru z błonami śluzowymi (np. jamy ustnej i nozdrzy). Nie wdychać leku.

Możliwe skutki uboczne:

Rzadko: paznokcie mogą się odbarwiać lub stać się luźne lub mogą oddzielać się od łożyska paznokcia. Bardzo rzadko: uczucie pieczenia lub alergiczne reakcje skórne (kontaktowe zapalenie skóry) wokół paznokcia.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na substancję czynną lub którykolwiek z pozostałych składników leku, cukrzycę, osłabienie układu immunologicznego, słabe krążenie krwi w rękach i stopach.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią.

Myconolak zamienniki
Myconolak zamiennik
Myconolak odpowiednik
Myconolak tańszy zamiennik
Myconolak czy działa
Myconolak opinia
Myconolak opinie
Myconolak cena
Myconolak skład
Myconolak ulotka
Myconolak dawkowanie
Myconolak przeciwwskazania
grzybica przeciwgrzybicze grzybica paznokci leczenie grzybicy paznokci zakażenia grzybicze lek na grzybicę lek przeciw grzybicy zakażenia grzybyczne paznokci
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze kremy do stóp - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Zobacz zamienniki

Opinie o Myconolak

Dodano: 10 Czerwiec 2015
Autor: Anka
Ocena:
stosuję lakier już drugi tydzień i efekty zaczynają być powoli widoczne, na razie schodzi mi z zabiegiem trochę czasu, ale liczę, że końcowy efekt będzie zadowalający
Odpowiedź

Dodaj opinię o Myconolak

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach