45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty


Mupirox

MupiroxMupirox
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: maść
Cena: 22.69 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 2% maść, 8 g, 2% maść, 15 g
Działanie: antybiotyk
Ulotka:

Opis i skład produktu Mupirox

Lek na receptę przeznaczony do stosowania miejscowego. Leczenie liszajca, zapalenia mieszków włosowych, czyraczności.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Częstotliwość stosowania leku i czas leczenia ustala lekarz. Maść nanosi się na skórę zmienioną chorobowo, w razie potrzeby można zastosować opatrunek uszczelniający. Preparat nie jest przeznaczony do stosowania do nosa i uszu. Nie stosować na rozległe rany i oparzenia ani dospojówkowo, należy także unikać kontaktu ze spojówkami w przypadku stosowania na skórę twarzy.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Może wystąpić pieczenie, świąd i wysypka w miejscu stosowania. Rzadziej obserwowano suchość i kontaktowe zapalenie skóry oraz zwiększony wysięk.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na mupirocynę i/lub składniki podłoża (glikol polietylenowy), zaburzenia czynności nerek.   Gdy stosujesz miejscowo inne preparaty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. W ciąży stosuje się jedynie w przypadku, gdy lekarz oceni, że przewidywane korzyści przewyższają potencjalne ryzyko dla płodu. Nie należy stosować w okresie karmienia piersią.

Mupirox opinia
Mupirox opinie
Mupirox cena
Mupirox skład
Mupirox ulotka
Mupirox przeciwwskazania
Mupirox dawkowanie
Mupirox zamienniki
Mupirox zamiennik
Mupirox odpowiednik
Mupirox tańszy zamiennik
Mupirox czy działa
choroby skóry liszaj czyraczność mieszki włosowe zapalenie mieszków włosowych choroby skóry głowy leczenie czyraczności lek na liszaj
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze maści na blizny - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Zobacz zamienniki

Opinie o Mupirox

Dodano: 10 Czerwiec 2015
Autor: Ala
Ocena:
na mojego liszajca maść stosuję głównie na noc, gdyż na dzień pod makijaż produkt nie bardzo się sprawdzał, miejsce zakażone zaczyna się ładnie goić, dla mnie maść okazała się skuteczna
Odpowiedź

Dodaj opinię o Mupirox

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach