45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Multi-Gyn Actigel

Multi-Gyn ActigelMulti-Gyn Actigel
(2 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: bez recepty
Producent: BIOCLIN
Postać: żel
Cena: 35.29 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Multi-Gyn Actigel

Multi-Gyn Actigel, żel, 50 ml 

Multi-Gyn Actigel to dyskretny i naturalny żel z aplikatorem skutecznie przeciwdziałający rozwojowi drożdżaków. Leczy z powodzeniem dolegliwości zwiazane z nawracającymi problemami pochwowych Jego działanie jest multiskuteczne, multiszybkie, multinaturalne, multiwygodne i multidyskretne.


Multi-skutecznie!
Działanie Multi-Gyn ActiGel to pierwszy na świecie, opatentowany bio-aktywny bloker bakterii o potrójnym działaniu udowodnionym w badaniach. Zawiera on unikalny składnik – 2QR.  2QR zapobiegający namnażaniu się chorobotwórczych bakterii w pochwie. Przywraca naturalne środowisko w pochwie i dba o stan tkanek  po infekcji . 

Multi-szybko! Badania wykazały, że już po 6 godzinach od aplikacji Multi-Gyn ActiGel zmniejsza się ilość bakterii chorobotwórczych.

Multi-bezpiecznie!  DziałanieMulti-Gyn Actigelu nie jest ograniczone, może być on stosowany w czasie ciąży i w okresie karmienia piersią, gdy bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Multi-naturalnie! Multi-Gyn ActiGel nie zawiera w swoim składzie środków konserwujących, chemicznych czy hormonów.

Multi-wydajnie!  Multi-Gyn ActiGel zawiera 25 dawek, które mogą być wykorzystane podczas kilku kuracji lub profilaktycznie przez długi czas. Ekonomiczne opakowanie to również niski koszt pojedynczej dawki. Ważne jest, aby przy częstych dolegliwościach pochwowych mieć szybkie rozwiązanie zawsze pod ręką.   

Multi-wygodnie!  Multi-Gyn ActiGel, jako jedyny może być stosowany zewnętrznie, jak i dopochwowo. Łatwy w użyciu aplikator ułatwia stosowanie dopochwowe bez ryzyka podrażnień lub uszkodzenia szyjki macicy. Forma żelu sprawia, że preparat jest wygodny w użyciu i może być stosowany o każdej porze, nie tylko podczas wieczornej kąpieli.

Multi-dyskretnie! Multi-Gyn Actigel jest bezbarwny i podczas stosowania nie brudzi bielizny czy pościeli. Jest  bezsmakowy i bezzapachowy. Używanie Multi-Gyn ActiGel nie ma negatywnego wpływu na współżycie seksualne. 
 

Skład

Multi-Gyn Actigel zawiera składniki naturalnego pochodzenia oparte na kompleksie 1QR. Multi-Gyn nie zawiera substancji zapachowych ani żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. nie zawiera żadnych silnie działających substancji chemicznych, żadnych środków konserwujących ani hormonów. Jest bezpieczny i nieszkodliwy podczas stosowania.

Składniki zawarte w żelu: Aloe Barbadensis Extract, Mannane, Galactoarabinan Polyglucoronica Acid Crosspolymer, Glycerin, Caprylyl Glycol.

Działanie

Multi-Gyn ActiGel to dyskretny i naturalny żel z aplikatorem dla kobiet, który:

  • skutecznie zapobiega i leczy dolegliwości pochwowe spowodowane przez bakterie,
  • przeciwdziała rozwojowi drożdżaków,
  • szybko łagodzi świąd, podrażnienia, nieprzyjemny zapach i upławy.


Multi-Gyn ActiGel kompleksowo hamuje rozwój chorobotwórczych bakterii w ściankach pochwy – dzięki czemu ogranicza możliwość powstawania i rozwój infekcji. Jednocześnie nie niszczy pożytecznych bakterii, przywracając fizjologiczną kwasowość pochwy, co stwarza odpowiednie środowisko dla rozwoju pożytecznych bakterii obecnych w pochwie. Optymalnie nawilża i regeneruje uszkodzone tkanki pochwy.
 

Wskazania

Bakteryjne zakażenie pochwy (Bacterial Vaginosis). Zapobiegawczo w nawracających bakteryjnych zakażeniach pochwy i infekcjach na tle grzybiczym. W dolegliwościach pochwowych takich, jak: świąd, podrażnienie, upławy, nieprzyjemny zapach, tkliwość, zaczerwienienie, suchość.

Dawkowanie

Multi-Gyn ActiGel wskazany jest w leczeniu bakteryjnego zakażenia pochwy z występującymi upławami i nieprzyjemnym zapachem.

Należy go stosować obficie i dopochwowo -  co najmniej 2 razy dziennie przez okres minimum 5 dni. 

Zapobiegawczo -  stosować dopochwowo  1 raz dziennie na trzy dni.

W razie potrzeby można stosować częściej.

W przypadku dolegliwości ze strony pochwy takich, jak: świąd, podrażnienie, tkliwość, suchość, zaczerwienienie i bolesność należy stosować Multi-Gyn ActiGel obficie co najmniej 1 raz dziennie lub ilekroć pojawią się dolegliwości.

Działania niepożądane:

Ponieważ Multi-Gyn ActiGel ma optymalną dla pochwy kwasowość, a nasienie ma odczyn zasadowy, stosowanie preparatu  może zmniejszać aktywność nasienia.

Osoby chcące zajść w ciążę nie powinny zatem stosować preparatu Multi-Gyn ActiGel przez kilka godzin po stosunku.

Multi-Gyn ActiGel nie jest środkiem antykoncepcyjnym. Nie są znane żadne inne działania niepożądane.

Uwagi:

Po zastosowaniu może być odczuwalne lekki dyskomfort w postaci szczypania. Jest to normalne uczucie, ustępujące w ciągu kilku minut. Preparat można stosować jednocześnie z kuracją antybiotykową lub antygrzybiczą. Nie ma negatywnego wpływu na działanie prezerwatyw.
Multi-Gyn ActiGel może być bezpiecznie stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią.
 

 

 

Multi-Gyn Actigel zamiennik
Multi-Gyn Actigel odpowiednik
Multi-Gyn Actigel tańszy zamiennik
Multi-Gyn Actigel czy działa
Multi-Gyn Actigel zamienniki
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Multi-Gyn Actigel

Dodano: 17 Sierpień 2015
Autor: ryga
Ocena:
Działanie bardzo dobre, ale to stosowanie jest bardzo uciążliwe. Duży za to minus.
Odpowiedź
Dodano: 23 Marzec 2015
Autor: U2@#
Ocena:
Dyskretnie stwierdzam, ze działanie ma jak prawdziwy zawodowiec, pełna profeska
Odpowiedź

Dodaj opinię o Multi-Gyn Actigel

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach