45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Mucosolvan

MucosolvanMucosolvan
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: płyn do inhalacji z nebulizatora
Cena: 17.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Mucosolvan, płyn do inhalacji, (7,5 mg / ml), 100 ml
Działanie: wykrztuśne
Ulotka:

Opis i skład produktu Mucosolvan

Lek na receptę przeznaczony w kuracji ostrych i przewlekłych chorób oskrzelowo-płucnych, połączonych z nieprawidłowym wydzielaniem i transportem śluzu.

Dawkowanie:

Wziewnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Preparat można rozcieńczyć fizjologicznym roztworem NaCl w stosunku 1:1, aby zapewnić optymalne nawilżenie powietrza w respiratorze. Przed inhalacją zaleca się podgrzać roztwór do temperatury ciała. Preparatu nie stosować bezpośrednio przed snem.

Możliwe skutki uboczne:

Łagodne zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego (zgaga, niestrawność, sporadycznie nudności i wymioty, zaparcia), trudności w oddawaniu moczu. Rzadko reakcje alergiczne (najczęściej wysypka skórna). U osób z nadreaktywnością oskrzeli preparat może powodować ich skurcz ze względu na zawartość chlorku benzalkoniowego jako środka konserwującego.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy, osłabiony odruch kaszlowy. Gdy przyjmujesz leki przeciwkaszlowe (nie stosować jednocześnie). Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. W ciąży stosować jedynie w przypadku zdecydowanej konieczności. Ostrożnie stosować w okresie karmienia piersią.

Mucosolvan opinia
Mucosolvan opinie
Mucosolvan cena
Mucosolvan skład
Mucosolvan ulotka
Mucosolvan przeciwwskazania
Mucosolvan dawkowanie
Mucosolvan zamienniki
Mucosolvan zamiennik
Mucosolvan odpowiednik
Mucosolvan tańszy zamiennik
Mucosolvan czy działa
choroby płuc choroby dróch odechowych choroby oskrzeli choroby oskrzelowo-płucne leczenie chorób płuc leczenie chorób oskrzeli lek na chore płuca lek na chore oskrzela
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Mucosolvan

Dodano: 27 Marzec 2016
Autor: Maja
Ocena:
super skuteczny lek. bardzo szybko działa i jest skuteczny
Odpowiedź

Dodaj opinię o Mucosolvan

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach