44 403 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 889 produktów w 209 kategoriach

Mucofluid

MucofluidMucofluid
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: aerozol do nosa
Cena: 27.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Mucofluid, aerozol do nosa, (50 mg / ml), 12,5 ml
Działanie: ułatwia usuwanie zalegającej wydzieliny z nosa
Ulotka:

Opis i skład produktu Mucofluid

Lek na receptę przeznaczony w objawowym leczeniu niedrożności nosa spowodowanej zbyt gęstą i lepką wydzieliną.

Dawkowanie:

Rozpylać do przewodów nosowych. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności.Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Rzadko podrażnienie błony śluzowej nosa, kaszel.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na mesnę lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, astmę.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Stosowanie preparatu w okresie ciąży ograniczone jest do przypadków, gdy jest to bezwzględnie konieczne. Nie stosować w okresie karmienia piersią.

Mucofluid czy działa
Mucofluid opinia
Mucofluid opinie
Mucofluid skład
Mucofluid ulotka
Mucofluid cena
Mucofluid przeciwwskazania
Mucofluid dawkowanie
Mucofluid zamienniki
Mucofluid zamiennik
Mucofluid odpowiednik
Mucofluid tańszy zamiennik
zatkany nos niedrożność nosa gęsta wydzielina w nosie lepka wydzielina w nosie aerozol do nosa lek na udrożnienie nosa niedrożny nos utrudnione oddychanie przez nos
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Mucofluid

Dodaj opinię o Mucofluid

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 403 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 889 produktów w 209 kategoriach