41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Morfeo

MorfeoMorfeo
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: kapsułki
Cena: 16.44 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 10 mg, kapsułki, 20 szt., 10 mg, kapsułki, 10 szt.
Działanie: nasenne
Ulotka:

Opis i skład produktu Morfeo

Lek na receptę stosowany w krótkotrwałym leczeniu bezsenności objawiającej się trudnością w zasypianiu. Lek zalecany jest tylko u pacjentów z ciężkimi zaburzeniami, uniemożliwiającymi prowadzenie normalnego trybu życia.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Nie należy stosować leku w czasie lub po posiłku, gdyż powoduje to opóźnienie wchłaniania leku. Lek należy przyjmować bezpośrednio przed położeniem się do łóżka, co najmniej 4 godziny przed przebudzeniem. Leczenie powinno trwać tak krótko jak to możliwe, maksymalnie 2 tygodnie. Uwaga! Podczas stosowania leku nie należy spożywać alkoholu. Nie stosować u dzieci poniżej 18 roku życia. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Często: amnezja, zaburzenia czucia, senność, zaburzenia koordynacji ruchowej ciała, dezorientacja, bolesne miesiączkowanie. Niezbyt często: jadłowstręt, złe samopoczucie, nadwrażliwość na światło, zaburzenia koncentracji, apatia, depresja, zawroty głowy, omamy, przeczulica słuchowa, omamy węchowe, podwójne widzenie, zaburzenie pola widzenia, depresja, reakcje psychiczne i paradoksalne, nudności. Niepamięć następcza, ujawnienie się wcześniej istniejącej depresji. Podczas stosowania leku nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych i obsługiwać maszyn, ze względu na możliwość wystąpienia działań niepożądanych, takich jak senność, amnezja, zaburzenia koncentracji, zaburzenia czynności mięśni.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, ciężkie zaburzenia czynności wątroby, zespół bezdechu sennego, nużliwość mięśni, ciężką niewydolność oddechową. Gdy przyjmujesz inne leki wpływające na aktywność ośrodkowego układu nerwowego, cymetydynę, ryfampicynę. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie należy stosować leku u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Morfeo przeciwwskazania
Morfeo dawkowanie
Morfeo zamienniki
Morfeo zamiennik
Morfeo odpowiednik
Morfeo tańszy zamiennik
Morfeo czy działa
Morfeo opinia
Morfeo opinie
Morfeo cena
Morfeo skład
Morfeo ulotka
trudności z zasypianiem problemy z zasypianiem lek nasenny tabletki nasenne bezsenność nasenne leczenie bezsenności lek na bezsenność
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Morfeo

Dodaj opinię o Morfeo

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach