43 298 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 855 produktów w 207 kategoriach

Mleczko pszczele i Miód

mleczko pszczele i miódmleczko pszczele i miód
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Suplement diety
Producent: Phytavie
Postać: ampułki
Cena: 35.10 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Mleczko pszczele i Miód

Mleczko pszczele i Miód, 10 ampułek

Mleczko pszczele i Miód- suplement diety zawierający mleczko pszczele i miód.

Właściwości

- Mleczko pszczele wykazuje wiele pozytywnych działań na nasz organizm, dzięki zawartości dobroczynnych związków, takich jak witamina C, witamina D, witamina E oraz kompleks witamin grupy B, a także pierwiastków, takich jak wapń, miedź, fosfor, krzem i żelazo. Poza mikro i makroelementami oraz witaminami. Zawiera również aminokwasy i białka oraz cenne związki organiczne takie jak kwas deoksyrybonukleinowy czy acetylocholina. Suplement przyczynia się do poprawy pracy przysadki mózgowej, co zapewnia poprawę ogólnej kondycji, zniwelowanie stanów przeciągłego przygnębienia i zniechęcenia oraz uregulowanie działania układu nerwowego. Mleczko pszczele znane jest również z wspomagania układu krwionośnego poprzez rozszerzanie światła tętnic i żył oraz uobniżenie ciśnienia. Dlatego niedokrwistość, miażdżycę czy nadciśnienie tętnicze często są leczone przy wykorzystaniu mleczka pszczelego.
- Miód zawarty w suplemencie zawiera substancje o właściwościach antybiotycznych. Ich nazwy to lizozym, inhibina oraz apicydyna. Ich zawartość ułatwia walkę z ziarniakami gram-dodatnimi oraz pałeczkami gram-ujemnymi, które mogą siać spustoszenie w organizmie.  W miodzie zawarte są takie substancje, jak witaminy oraz mikro makroelementy. Tylko niektóre z nich, to potas, chlor, fosfor, żelazo, magnez czy mangan, ale także wapń, żelazo, molibden czy kobalt. Miód zawiera także niezbędne witaminy. Wykazuje również właściwości antybakteryjne, dzięki czemu wspomaga walkę z przeziębieniem i koi bóle gardła podczas choroby.

Skład Mleczko pszczele i Miód

1 ampułka zawiera: mleczko pszczele 1000 mg; miód 3000 mg; skoncentrowany sok pomarańczowy.


Dawkowanie

Należy przyjmować 1 ampułkę na dobę.

mleczko pszczele i miód
suplement diety zawierający mleczko pszczele i miód
Mleczko pszczele i Miód opinie
Mleczko pszczele i Miód ulotka
Mleczko pszczele i Miód skład
Mleczko pszczele i Miód dawkowanie
Mleczko pszczele i Miód przeciwwskazania
Mleczko pszczele i Miód cena
Mleczko pszczele i Miód zamienniki
Mleczko pszczele i Miód zamiennik
Mleczko pszczele i Miód odpowiednik
Mleczko pszczele i Miód tańszy zamiennik
Mleczko pszczele i Miód czy działa
witaminy i minerały mleczko pszczele na prawidłową pracę mózgu mleczko pszczele na poprawę samopoczucia mleczko pszczele na poprawę odporności
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Mleczko pszczele i Miód

Dodaj opinię o Mleczko pszczele i Miód

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 298 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 855 produktów w 207 kategoriach