45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach
Jesteś tutaj:
> >

Maxitrol

MaxitrolMaxitrol
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: krople do oczu maść
Cena: 27.25 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: maść do oczu, 3,5 g, maść do oczu, (import równoległy)3,5 g., krople do oczu, (import równoległy )5ml., krople do oczu, 5 ml
Działanie: przeciwzapalne
Ulotka:

Opis i skład produktu Maxitrol

Lek na receptę wskazany leczeniu bakteryjnego zapalenia różnych części oka, zapalenia tęczówki, ciałka rzęskowego, zapalenia spojówki o podłożu alergicznym, przewlekłego zapalenia brzegów powiek, spojówek, dróg łzowych. Stosowany również profilaktycznie po zabiegach operacyjnych na oku.

Dawkowanie:

Miejscowo, do worka spojówkowego. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Kuracja nie powinna trwać dłużej niż 2 tygodnie, ponieważ zachodzi prawdopodobieństwo wystąpienia grzybicy oka lub rozrostu bakterii opornych na preparat. Uwaga! Nie zaleca się stosowania szkieł kontaktowych w trakcie leczenia. Krople zachowują ważność jednego miesiąca po otwarciu opakowania. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Uczucie świądu (uczulenie), przy długotrwałym stosowaniu: objawy jaskry (zwiększenie ciśnienia śródgałkowego),  uszkodzenie nerwu wzrokowego, zakażenia grzybicze.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, jaskrę, choroby wirusowe (ospa wietrzna, opryszczka, wirusowe zapalenia spojówek i rogówki), grzybicę oka. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży albo karmisz piersią.

Maxitrol odpowiednik
Maxitrol tańszy zamiennik
Maxitrol czy działa
Maxitrol opinie
Maxitrol opinia
Maxitrol cena
Maxitrol ulotka
Maxitrol skład
Maxitrol dawkowanie
Maxitrol przeciwwskazania
Maxitrol zamienniki
Maxitrol zamiennik
zdrowe oczy zapalenie oka zapalenie tęczówki zapalenie spojówki bakteryjne zapalenie oka leczenie zapalenia oka problem z oczami lek na zapalenie oka
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze suplementy ze skrzypem polnym - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Zobacz zamienniki

Opinie o Maxitrol

Dodaj opinię o Maxitrol

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach