41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Malarone

MalaroneMalarone
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 176.29 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki powlekane, 250 mg + 100 mg, 12 szt
Działanie: przeciwmalaryczne
Ulotka:

Opis i skład produktu Malarone

Lek na receptę stosowany zapobiegawczo przeciwko zimnicy oraz leczniczo w ostrej fazie niepowikłanej zimnicy wywołanej przez pierwotniaka Plasmodium falciparium.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.

Możliwe skutki uboczne:

W przypadku stosowania zapobiegawczego najczęściej bóle głowy i brzucha oraz biegunki. W przypadku stosowania leczniczo najczęściej bóle brzucha, głowy, jadłowstręt, nudności i wymioty, biegunka oraz kaszel. Ponadto może wystąpić niedokrwistość, zaburzenia gastryczne, owrzodzenia i zapalenie błony śluzowej jamy ustnej, przemijające zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych i amylazy trzustkowej, bezsenność, gorączka, reakcje alergiczne (wysypka, pokrzywka, obrzęk naczynioruchowy oraz pojedyncze przypadki wstrząsu anafilaktycznego), wypadanie włosów.

Poinformuj lekarza:

Gdy cierpisz na nadwrażliwość na atowakwon, proguanil, masz schorzenia nerek. Gdy przyjmujesz leki zawierające metoklopramid, tetracykliny, rifampicynę, rifabutynę, indinawir. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Malarone opinie
Malarone opinia
Malarone cena
Malarone skład
Malarone ulotka
Malarone dawkowanie
Malarone przeciwwskazania
Malarone zamienniki
Malarone zamiennik
Malarone odpowiednik
Malarone tańszy zamiennik
Malarone czy działa
choroby pasożytnicze zimnica zapobieganie zimnicy leczenie zimnicy niepowikłana zimnica zimnica wywołana pasożytem malaria leczenie malarii
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Malarone

Dodaj opinię o Malarone

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach