41 739 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 780 produktów w 204 kategoriach

Luivac

LuivacLuivac
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 41.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 3 mg, tabletki (import równoległy) 28 szt, tabletki, 3 mg, 28 szt
Działanie: pobudza mechanizmy obronne w obrębie dróg oddechowych
Ulotka:

Opis i skład produktu Luivac

Lek na receptę zalecany w leczeniu nawracających zakażeń dróg oddechowych.

Dawkowanie:

Doustnie. Tabletki należy połykać na czczo, popijając niewielką ilością płynu. Przyjmowanie preparatu rozpoczyna się zazwyczaj w okresie wolnym od zakażenia. W przypadku ostrego zakażenia preparat może być stosowany jednocześnie z antybiotykiem, lecz nie może zastąpić antybiotykoterapii. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Nie stosować u dzieci do 3 roku życia. Podczas przyjmowania preparatu nie zaleca się jednoczesnego stosowania szczepień swoistych.

Możliwe skutki uboczne:

U niektórych chorych mogą wystąpić łagodne dolegliwości żołądkowo-jelitowe. W rzadkich przypadkach obserwowano reakcje skórne.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz ostry nieżyt żołądkowo-jelitowy (działanie leku jest zaburzone w przypadku przyspieszonego pasażu jelitowego), choroby z autoagresji (brak dokładnych badań i możliwość złożonych interakcji). Gdy przyjmujesz leki immunosupresyjne. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Luivac zamienniki
Luivac zamiennik
Luivac odpowiednik
Luivac tańszy zamiennik
Luivac czy działa
Luivac opinie
Luivac opinia
Luivac cena
Luivac skład
Luivac ulotka
Luivac dawkowanie
Luivac przeciwwskazania
zakażenia choroby dróg oddechowych zakażenia dróg oddechowych leczenie zakażeń leczenie zakażeń dróg oddechowych częste problemy z drogami oddechowymi nawracające zakażenia dróg oddechowych lek na zakażenia dróg oddechowych
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Luivac

Dodaj opinię o Luivac

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 739 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 780 produktów w 204 kategoriach