40 754 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 692 produktów w 204 kategoriach

Luivac

LuivacLuivac
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: na receptę
Producent: SANKYO PHARMA
Postać: tabletki
Cena: 46.49 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Luivac

Luivac, 28 tabletek

Luivac to doustny lek immunostymulujący przeciw nawracającym zakażeniom dróg oddechowych.

Skład Luivac:

Substancje czynne: 3 mg. lizatu siedmiu szczepów bakteryjnych (każdy szczep co najmniej po 1 x 109 drobnoustrojów) ze Staphylococcus aureus, Streptococcous mitis, Streptococcous pyogenes, Streptococcous pneumoniae, Klebsiella pneumoniae, Moraxella (Branhamella) catarrhalis, Haemophilus influenzae. Pozostałe składniki: mannitol, celuloza mikrokrystaliczna, skrobi glikolan, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna.

Właściwości:

Luivac jest lekiem pobudzającym mechanizmy obronne w obrębie dróg oddechowych. Dzięki temu Luivac działa leczniczo na zakażenia w obrębie układu oddechowego.

Przeciwwskazania:

Uczulenie (nadwrażliwość) na substancje czynne lub którykolwiek z pozostałych składników leku. Nie stosować leku Luivac w stanach ostrego nieżytu żołądkowo-jelitowego, ponieważ w przypadku przyspieszonego pasażu jelitowego działanie preparatu jest zaburzone. Z uwagi na zbyt niewielkie doświadczenie i możliwość złożonych interakcji, leku nie należy stosować u osób z chorobami z autoagresji. Leku nie należy podawać dzieciom do 3 roku życia i kobietom w ciąży. Nie zaleca się równoczesnego stosowania szczepień swoistych.

Działania niepożądane:

Zaburzenia krwi i układu chłonnego: bardzo rzadko – małopłytkowość. Zaburzenia żołądka i jelit: niezbyt często – w większości lekkie zaburzenia żołądkowo-jelitowe. Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: niezbyt często- reakcje skórne. Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe i tkanki łącznej:  bardzo rzadko – bóle stawów.

Dawkowanie:

Wielkość dawki dobiera indywidualnie do pacjenta lekarz. Tabletki Luivac przyjmuje się rano, na czczo, popijając małą ilością wody. Leczenie rozpoczyna się zazwyczaj w okresie wolnym od infekcji.

Szczegółowe informacje zawarte są na ulotce dołączonej do opakowania.

Luivac opinie
Luivac ulotka
Luivac skład
Luivac dawkowanie
Luivac przeciwwskazania
Luivac cena
Luivac zamienniki
Luivac zamiennik
Luivac odpowiednik
Luivac tańszy zamiennik
Luivac czy działa
zapalenie oskrzeli zapalenie płuc drogi oddechowe zakażenie dróg oddechowych nawracające infekcje płuca
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Luivac

Dodano: 29 Czerwiec 2017
Autor: janina
Ocena:
lek zapisał mi lekarz, bo często choruję i moje drogi oddechowe są w kiepskiej kondycji, mam nadzieję, że pomoże szybko
Odpowiedź

Dodaj opinię o Luivac

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 754 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 692 produktów w 204 kategoriach