43 960 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 879 produktów w 209 kategoriach

Lorinden A

Lorinden ALorinden A
(2 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: maść
Cena: 23.58 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: maść, 15 g
Działanie: przeciwzapalne
Ulotka:

Opis i skład produktu Lorinden A

Lek na receptę zalecany w leczeniu ciężkich stanów zapalnych, które przebiegają z nadmiernym rogowaceniem oraz nie reagują na pozostałe steroidy - łuszczyca, liszaj.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Cienką warstwę maści nakłada się na chorobowo zmienioną skórę. Częstotliwość stosowania leku i czas trwania leczenia ustala lekarz. W przypadku nadmiernie zrogowaciałych zmian - stosuje się ostrożnie pod opatrunkiem uszczelniającym. Stosując na twarz należy pamiętać o skórnych powikłaniach leczenia. Ostrożnie stosować na fałdy skórne. W przypadku każdego nowego zachorowania o zastosowaniu leku powinien zadecydować lekarz.   Uwaga! Nie stosować na rozległe zmiany skórne, zwłaszcza przebiegające z ubytkiem skóry, np. w oparzeniach.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Stosowany na dużych powierzchniach, długotrwale oraz pod opatrunkami uszczelniającymi lek może ulec wchłonięciu do organizmu i wykazywać ogólne, hormonalne działania niepożądane. Zbyt długie stosowanie miejscowe może powodować zanikowe zapalenie skóry. Może powodować zaostrzenie istniejących zmian. Stosowany na twarz dość szybko może wywołać okołoustne zapalenie skóry i zanikowe zapalenie skóry. Może spowodować trądzik steroidowy, plamice, rozszerzenie drobnych naczynek, objawy podrażnienia skóry (pieczenie, zaczerwienienie, nadmierna suchość).   Lek nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, bakteryjne, wirusowe lub grzybicze zakażenia skóry, stany przedrakowe, nowotwory skóry, jaskrę.   Gdy przyyjmujesz leki wpływające na aktywność układu immunologicznego.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. W wyjątkowych przypadkach, ostrożnie i krótko lek można stosować u kobiet w ciąży. Nie stosować w okresie karmienia piersią.

Lorinden A zamienniki
Lorinden A zamiennik
Lorinden A odpowiednik
Lorinden A tańszy zamiennik
Lorinden A czy działa
Lorinden A opinie
Lorinden A opinia
Lorinden A cena
Lorinden A skład
Lorinden A ulotka
Lorinden A dawkowanie
Lorinden A przeciwwskazania
maść na liszaj środek na łuszczycę łuszczyca rogowacenie skóry zmiany skórne liszaj leczenie łuszczycy maść na łuszczycę
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Lorinden A

Dodano: 29 Luty 2016
Autor: Ola
Ocena:
ja stosowałam na opryszczkę i pomógł. skóra na ustach mnie tak ni swędziała i obrzęk sie zatrzymał
Odpowiedź
Dodano: 12 Czerwiec 2016
Autor: ela
stosowalam prry luszczycy bardzo skuteczna polecam
Odpowiedź

Dodaj opinię o Lorinden A

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 960 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 879 produktów w 209 kategoriach