41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach
Jesteś tutaj:
> >

Loratan

LoratanLoratan
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: syrop kapsułki
Cena: 12.46 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: kapsułki elastyczne, 10 mg, 30 szt, syrop, (5 mg / 5 ml), 125 ml
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Loratadinum
Działanie: przeciwalergiczne
Ulotka:

Opis i skład produktu Loratan

Lek na receptę wskazany w nieżycie nosa o podłożu alergicznym występującym sezonowo lub całorocznie oraz w pokrzywce idiopatycznej.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.   Uwaga! Preparaty należy odstawić na 7 dni przed wykonaniem testów skórnych. W trakcie leczenia nie należy pić alkoholu.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności.Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Może wystąpić ból głowy, zmęczenie, senność, suchość błon śluzowych jamy ustnej. Rzadko obserwowano zwiększenie łaknienia, kaszel, zawroty głowy i nudności. Bardzo rzadko obserwowano przyspieszanie akcji serca, omdlenia, wstrząs anafilaktyczny, zaburzenia czynności wątroby, zaburzenia rytmu serca.   Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np. ból głowy, senność stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów i obsługą maszyn, szczególnie w początkowym okresie leczenia.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na loratadynę lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu.   Gdy przyjmujesz chinidynę, flukonazol, ketokonazol, fluoksetynę, cymetydynę, erytromycynę. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Loratan opinie
Loratan opinia
Loratan cena
Loratan skład
Loratan ulotka
Loratan dawkowanie
Loratan przeciwwskazania
Loratan zamienniki
Loratan zamiennik
Loratan odpowiednik
Loratan tańszy zamiennik
Loratan czy działa
nieżyt nosa katar alergiczny pokrzywka idiopatyczna lek na katar alergiczny leczenie kataru alergicznego alergiczny nieżyt nosa katar sezonowy katar
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Loratan

Dodano: 08 Lipiec 2015
Autor: Robek
Ocena:
użyłem tylko kilka tabletek,bo po użyciu objawy jakby się nasiliły, więc lekarz od razu przepisał mi inne leki
Odpowiedź

Dodaj opinię o Loratan

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach