41 737 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 780 produktów w 204 kategoriach

Loratadyna Galena

Loratadyna GalenaLoratadyna Galena
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 17.95 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 10 mg, tabletki, 60 szt, 10 mg, tabletki, 90 szt, tabletki, 10 mg, 30 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Loratadinum
Działanie: przeciwalergiczne
Ulotka:

Opis i skład produktu Loratadyna Galena

Lek na receptę stosowany w nieżycie nosa występującym całorocznie oraz sezonowo, w przewlekłych alergicznych dermatozach.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.   Uwaga! Lek należy odstawić na 7 dni przed wykonaniem alergicznych testów skórnych.   Uwaga! W trakcie leczenia nie należy pić alkoholu.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności.Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Działania niepożądane po zastosowaniu leku występują rzadko i są przemijające. Ból głowy, zmęczenie, suchość błony śluzowej jamy ustnej, senność. Rzadko obserwowano zwiększenie łaknienia, kaszel, zawroty głowy, nudności, przyspieszenie czynności serca.   Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np. ból głowy, senność stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów i obsługą maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na loratadynę lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, zaburzenia funkcji wątroby i/lub nerek.   Gdy przyjmujesz inne leki przeciwuczuleniowe, leki przeciwgrzybicze, erytromycynę, leki przeciwdepresyjne. Ponadto należy poinfromować lekarza lub farmaceutę o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie należy stosować w ciąży. Stosowanie w okresie karmienia piersią jest możliwe jedynie pod ścisłym nadzorem lekarza.

Loratadyna Galena zamienniki
Loratadyna Galena zamiennik
Loratadyna Galena odpowiednik
Loratadyna Galena tańszy zamiennik
Loratadyna Galena czy działa
Loratadyna Galena opinie
Loratadyna Galena opinia
Loratadyna Galena cena
Loratadyna Galena skład
Loratadyna Galena ulotka
Loratadyna Galena dawkowanie
Loratadyna Galena przeciwwskazania
katar alergia pokrzywka alergiczny katar leczenie kataru alergicznego alergia skórna alergiczne dermatozy lek na alergiczny katar
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Loratadyna Galena

Dodaj opinię o Loratadyna Galena

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 737 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 780 produktów w 204 kategoriach