41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Letrox 50

Letrox 50Letrox  50
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 11.60 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki, 50 mcg, 84 szt
Działanie: syntetyczny hormon tarczycy
Ulotka:

Opis i skład produktu Letrox 50

 

Lek na receptę stosowany w terapii zastępczej i uzupełniającej w niedoczynności tarczycy różnego pochodzenia.Preparat wskazany jest także do zapobiegania wznowieniu wola tarczycy po leczeniu operacyjnym u pacjentów z poprawną czynnością tarczycy. Leku używa się także do leczenie wola obojętnego. Pomocniczo stosuje się w leczeniu nadczynności tarczycy w chorobie Graves-Basedowa. Test supresyjny w diagnostyce nadczynności tarczycy.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Całkowitą dawkę dobową należy przyjmować rano, co najmniej pół godziny przed śniadaniem, na czczo, popijając wodą.

Możliwe skutki uboczne:

Przyspieszenie pracy serca, zaburzenia rytmu serca, drżenia, bóle wieńcowe, pobudzenie, bezsenność, przewodnienie, zmniejszenie masy ciała, biegunka, pokrzywka.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na sól sodową lewotyroksyny lub pozostałe składniki preparatu. Gdy cierpisz na choroby serca. Gdy przyjmujesz insulinę, doustne leki przeciwcukrzycowe, leki przeciwzakrzepowe, cholestyraminę, kolestypol, leki zobojętniające sok żołądkowy. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Letrox 50 opinia
Letrox 50 opinie
Letrox 50 ulotka
Letrox 50 skład
Letrox 50 dawkowanie
Letrox 50 przeciwwskazania
Letrox 50 cena
Letrox 50 zamienniki
Letrox 50 zamiennik
Letrox 50 odpowiednik
Letrox 50 tańszy zamiennik
Letrox 50 czy działa
niedoczynność tarczycy wole tarczycy zapobieganie wznowieniu wola tarczycy wole obojętne leczenie nadczynności tarczycy choroba Graves-Basedowa. lek doustny na tarczycę tarczyca
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Letrox 50

Dodaj opinię o Letrox 50

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach