43 768 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 883 produktów w 209 kategoriach

Ladybon

LadybonLadybon
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 32.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 2,5 mg, tabletki, 28 szt.
Działanie: zapobiega rozwojowi osteoporozy
Ulotka:

Opis i skład produktu Ladybon

 

Lek wydawany jest na receptę, stosuje się  podczas przekwitania u kobiet, wskazany jest także w leczeniu zaburzeń okresu okołomenopauzalnego, oraz stosuje się go zapobiegawczo, aby uniknąć  osteoporozy pomenopauzalnej.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Połykać bez rozgryzania o jednej, określonej porze dnia.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Często: plamienia lub krawawienia z dróg rodnych, ból brzucha, zwiększenie masy ciała, bolesność piersi, nienaturalny porost włosów, objawy z pochwy, takie jak świąd, upłwy. Niezbyt często: amnezja. Ponadto: bóle i zawroty głowy, migena, depresja, wysypka lub świąd, zaburzenia widzenia, podrażnienia żołądka i/lub jelit, zatrzymywanie płynów, ból stawów lub mięśni, zaburzenia czynności wątroby.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, żylaki, nadciśnienie tętnicze, niewydolność krążenia, padaczkę, porfirię, nadmierny poziom tłuszczów we krwi, zakrzepowe zapalenie żył, nowotwory i/lub zaburzenia czynności wątroby, guzy w obrębie narządów rodnych lub sutka, krwawienia z dróg rodnych, których przyczyny jeszcze nie ustalono. Należy poinformować lekarza, jeżeli ktoś z rodziny chorował na nowotwory narządów rodnych lub sutka.   Gdy przyjmujesz leki przeciwzakrzepowe. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Lek jest przeciwwskazany w ciąży i okresie karmienia piersią.

Ladybon zamienniki
Ladybon zamiennik
Ladybon odpowiednik
Ladybon tańszy zamiennik
Ladybon czy działa
Ladybon opinia
Ladybon opinie
Ladybon ulotka
Ladybon skład
Ladybon dawkowanie
Ladybon przeciwwskazania
Ladybon cena
menopauza przekwitanie klimakterium osteoporoza u kobiet po menopauzie osteoporoza u kobiet osteoporoza po menopauzie lek na menopauzę zaburzenia okołomenopauzalne
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Ladybon

Dodano: 09 Sierpień 2016
Autor: Dorota
Ocena:
Dla mnie super, czuję się znakomicie, waga nie wzrasta, ale dbam o prawidłowe odżywianie , aerobik 2 razy w tygodniu plus spacery. Miałam miesięczną przerwę w stosowaniu i czułam się wtedy tragicznie.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Ladybon

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 768 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 883 produktów w 209 kategoriach