41 739 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 780 produktów w 204 kategoriach

Kreatine Plus

Kreatine PlusKreatine Plus
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ:
Postać: proszek
Cena: 34.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Kreatine Plus

Kreatine Plus

Preparat zawiera kreatynę  mikrorozdrobnioną  200  mesh  oraz  taurynę, jako jej transportera. Produkt zwieksza siłę i masę mięśniową przy odpowiednio  zbilansowanej diecie. Dedykowany  dla  sportowców o  wzmożonym  wysilku   fizycznym   wspomagający budowę  siły  i  masy  mięśniowej. Dla najlepszych rezultatów, należy łączyć w cyklu z odżywką białkową, glutaminą lub BCAA.

Kreatyna to legalny preparat nie zawierający sterydów, który przyśpiesza osiąganie wymarzonych rezultatów. Nazywana najpopularniejszą substancją wspomagającą na świecie, keratyna pozwala na duży przyrost masy ciała wynikający ze wzrostu objętości komórek (cellvoluminacji). Spożyta trafia do obiegu krwionośnego, a następnie przedostaje się przez ścianę komórkową itransportuje  dużą ilość wody do tkanki mięśniowej. 

Wzrost objętości komórek wywołany przez kreatynę stwarza bardziej metaboliczne środowisko, pozytywne dla wzrostu mięśni. Należycie uwodniona komórka znajduje się w bardziej rozwiniętym stanie anabolicznym (czyli zwiększającym mięśnie), a zarazem antykatabolicznym (ograniczającym rozkład tkanki mięśniowej).

Dla jak największego przyrostu tkanki mięśniowej, wskazane jest zażywanie cykliczne kreatyny. Ponieważ tkanka mięśniowa może utrzymać tylko określoną ilość wody, na początku stosowania preparatu zauważymy wyraźny przyrost mięśni i wagi ciała, który w dalszym etapie ulegnie spowolnieniu. Efekty przychodzą bardzo szybko i utrzymują się w dalszym zażywaniu kreatyny. 

Skład

Preparat zawiera:
Monohydrat kreatyny 200mesh, Tauryna
100 g (95g Kreatyna / 5 Tauryna).

Działanie

Przyrost masy mięśniowej oraz wagi ciała, bez wzrostu tkanki tłuszczowej. Przyrost siły oraz lepsza wydolność  fizyczna  podczas intensywnych ćwiczeń. Kreatyna jest  również  niezwykle bezpieczna, pomaga utrzymać  stan anaboliczny, wiąże  wodę w komórkach i zwiększa ich rozmiary.

Dawkowanie

Wymieszać jedną porcję (1 plaska miarka produktu) z 250ml wody.
Dni treningowe: 1 porcja przed i po treningu.
Dni nietreningowe: 1 porcja rano przed posiłkiem.

Po 6 tygodniach  stosowania  preparatu Kreatine Plus 200mesh zrobić 4 tygodniową przerwę w jego stosowaniu.
Podczas stosowania preparatu wskazane jest zwiększone spożycie wody w ilości 3-5 litra dziennie.
Kreatine Plus przeciwwskazania
Kreatine Plus cena
Kreatine Plus zamienniki
Kreatine Plus zamiennik
Kreatine Plus odpowiednik
Kreatine Plus tańszy zamiennik
Kreatine Plus czy działa
Kreatine Plus opinia
Kreatine Plus opinie
Kreatine Plus ulotka
Kreatine Plus skład
Kreatine Plus dawkowanie
kretyna preparat z kreatyną dla kulturystów preparat przedtreningowy preparat przed treningiem preparat dla kulturystów odżywka dla kulturystów koncentrat dla kulturystów
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Kreatine Plus

Dodaj opinię o Kreatine Plus

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 739 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 780 produktów w 204 kategoriach