43 825 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 893 produktów w 209 kategoriach

Ketospray Forte

Ketospray ForteKetospray Forte
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: aerozol
Cena: 32.49 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: płyn do natrysku na skórę, 100 mg / g, 25 g
Działanie: przeciwbólowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Ketospray Forte

Lek na receptę zalecany przy bólach po urazach mięśni i stawów, zapalenie ścięgien, stany zapalne układu mięśniowo-szkieletowego, choroba zwyrodnieniowa stawów.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Dorośli i dzieci w wieku powyżej 15 lat: od 3 do 6 dawek 2-3 razy na dobę, przez okres do 7 dni. Preparat należy rozpylić na skórę nad bolącym miejscem i delikatnie wmasować. Po wmasowaniu produktu leczniczego w skórę należy umyć ręce.   Uwaga! Nie stosować na uszkodzoną lub zmienioną chorobowo skórę, na błony śluzowe oraz w okolicy oczu.   Nie stosować u pacjentów poniżej 15 roku życia.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Miejscowe objawy nadwrażliwości takie jak: świąd, rumień lub uczucie pieczenia, w rzadkich przypadkach ogólne objawy nadwrażliwości: osłabienie, zawroty głowy, miejscowy obrzęk, napad astmy, duszność, nadwrażliwość na światło słoneczne (w okresie leczenia oraz 2 tygodni po jego zakończeniu należy unikać ekspozycji na promieniowanie UV: słońce, solarium). W wyniku wdychania oparów preparatu podczas jego stosowania, mogą wystąpić podrażnienia oczu, śluzówek nosa i górnych dróg oddechowych.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na ketoprofen, kwas acetylosalicylowy, inne niesteroidowe leki przeciwzapalne lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, choroby serca, zaburzenia funkcji nerek i/lub wątroby.   Gdy przyjmujesz niesteroidowe leki przeciwzapalne, w tym ketoprofen, metotreksat.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży albo karmisz piersią. W pierwszym i drugim trymestrze ciąży stosować tylko w przypadku zdecydowanej konieczności. Nie stosować w trzecim trymestrze ciąży oraz w okresie karmienia piersią.

Ketospray Forte opinia
Ketospray Forte opinie
Ketospray Forte ulotka
Ketospray Forte skład
Ketospray Forte dawkowanie
Ketospray Forte przeciwwskazania
Ketospray Forte cena
Ketospray Forte zamienniki
Ketospray Forte zamiennik
Ketospray Forte odpowiednik
Ketospray Forte tańszy zamiennik
Ketospray Forte czy działa
zapalenie stawów ból mięśni ból stawów naderwanie ścięgien zapalenie ścięgien lek na zwyrodnienie stawów
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Ketospray Forte

Dodaj opinię o Ketospray Forte

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 825 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 893 produktów w 209 kategoriach