45 050 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 938 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty

Ketoprofen LGO

Ketoprofen LGOKetoprofen LGO
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: żel
Cena: 22.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: (25 mg/g), żel, 100 g, (25 mg/g), żel, 50g
Działanie: przeciwzapalne
Ulotka:

Opis i skład produktu Ketoprofen LGO

Żel przeciwbólowy. Bóle pourazowe mięśni i stawów, bóle reumatyczne.

Dawkowanie:

Zewnętrznie, według zaleceń lekarza.  Niewielką ilość żelu nanieść na skórę w obrębie bolesnego miejsca i masować przez kilka minut. Po zastsosowaniu żelu należy umyć ręce, chyba że to właśnie ręce są miejscem leczonym.   Uwaga! Skuteczność i bezpieczeństwo stosowania leku u dzieci poniżej 15 roku życia nie zostały ustalone. Należy unikać bezpośrednio światła słonecznego, nawet wówczas gdy niebo jest zachmurzone, a także promieni UV w solarium, w trakcie leczenia i 2 tygodnie po zaprzestaniu stosowania produktu.   Nie stosować żelu na uszkodzoną lub zmienioną chorobowo skórę (np. otwarta rana, egzema, trądzik). Nie stosować w okolice oczu bądź na oczy oraz na błony śluzowe. Produktu leczniczego Ketoprofen LGO nie należy stosować pod opatrunki okluzyjne.

Możliwe skutki uboczne:

Niezbyt często: miejscowe reakcje skórne takie jak rumień, świąd, pieczenie,wysypka. Rzadko: nadwrażliwość na światło, pęcherzykowe zapalenie skóry, pokrzywka, ciężkie reakcje skórne takie jak wyprysk pęcherzowylub pryszczykowaty, które mogą rozprzestrzeniać się lub być uogólnione. Bardzo rzadko: nasilenie występującej wcześniej niewydolności nerek. Inne działania (wpływ na przewód pokarmowy, nerki) wynikają z przenikania substancji czynnej przez skórę, są więc uzależnione od ilości użytego żelu, leczonej powierzchni skóry, stopnia wchłaniania przez tkankę, czasu trwania terapii oraz zastosowania lub braku opatrunku.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obłsugi maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na substancję czynną, kwas acetylosalicylowy, inne niesteroidowe leki przeciwzapalne lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, nadwrażliwości na światło słoneczne, zaburzenia krążenia, zaburzenia czynności nerek lub wątroby.   Gdy stosujesz inne leki. Należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Jedynie w przypadku zdecydowanej konieczności ketoprofen można stosować do szóstego miesiąca ciąży. Stosowanie produktu leczniczego Ketoprofen LGO od szóstego miesiąca ciąży jest przeciwwskazane. Nie zaleca się stosowania żelu w okresie karmienia piersią.

Ketoprofen LGO odpowiednik
Ketoprofen LGO tańszy zamiennik
Ketoprofen LGO czy działa
Ketoprofen LGO opinia
Ketoprofen LGO opinie
Ketoprofen LGO ulotka
Ketoprofen LGO skład
Ketoprofen LGO dawkowanie
Ketoprofen LGO przeciwwskazania
Ketoprofen LGO cena
Ketoprofen LGO zamienniki
Ketoprofen LGO zamiennik
przeciwbólowe ból mięśni i stawów bóle pourazowe bóle reumatyczne żel przeciwbólowy bóle pleców bóle nóg żel na siniaki
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Ketoprofen LGO

Dodaj opinię o Ketoprofen LGO

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 050 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 938 produktów w 209 kategoriach