44 520 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 920 produktów w 209 kategoriach

Ketonal

KetonalKetonal
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: żel
Cena: 14.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: iniekcje domięśniowe, 100 mg / 2 ml, 10 ampułek, Duo, 150 mg, kapsułki o przedłużonym uwalnianiu, 30 szt.., forte, 100 mg, tabletki powlekane, 30 szt, 2,5%, żel, 100 g, tuba, 50 mg, kapsułki twarde, 30 szt, forte, 100 mg, tabletki powlekane, 20 szt, (2,5%), żel,(import równoległy), 25 mg/g, 60 g, 2,5%, żel, 50 g, w tubie
Działanie: przeciwzapalne
Ulotka:

Opis i skład produktu Ketonal

Lek na receptę stosowany w bólach w okolicy lędźwiowej, bólach reumatycznych, bólach mięśni, przy skręceniach, obrzękach oraz pourazowych bólach mięśniowo-szkieletowych,  leczenie bólu stawów o charakterze zapalnym, o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Dorośli i dzieci powyżej 15 roku życia około 5 cm żelu nanieść na skórę w obrębie bolesnego miejsca i delikatnie wcierać. Po użyciu leku umyć ręce. Stosować 1-2 razy na dobę. Nie stosować pod opatrunki uszczelniające.Unikać kontaktu z oczami. W trakcie leczenia oraz 2 tygodnie po jego zakończeniu należy unikać ekspozycji na promieniowanie UV (słońce, solarium). Nie stosować u dzieci poniżej 15 roku życia. Nie stosować na błony śluzowe, skórę uszkodzoną lub zmienioną chorobowo (wyprysk, zmiany sączące, zmiany zapalne, zakażenie skóry, otwarte rany). Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Często skórne reakcje nadwrażliwości (zaczerwienienie, świąd, wysypka, łagodne, przemijające zapalenie skóry). Mogą także wystąpić reakcja anafilaktyczna, napad astmy, śródmiąższowe zapalenie nerek, nasilenie niewydolności nerek, reakcje fotoalergiczne, w tym ciężkie kontaktowe zapalenie skóry. Preparat stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na salicylany i inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), astmę oskrzelową. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Ketoprofen może być stosowany tylko w przypadkach zdecydowanej konieczności w I i II trymestrze ciąży, jeżeli potencjalne korzyści przewyższają ryzyko dla płodu. Nie stosować w trzecim trymestrze ciąży oraz w okresie karmienia piersią.

Ketonal opinia
Ketonal opinie
Ketonal ulotka
Ketonal skład
Ketonal dawkowanie
Ketonal przeciwwskazania
Ketonal cena
Ketonal zamienniki
Ketonal zamiennik
Ketonal odpowiednik
Ketonal tańszy zamiennik
Ketonal czy działa
bółe pourazowe skręcenie biodra bół kręgosłupa bóle mięśni zapalenie stawów obrzęki bóle reumatyczne skręcenie kolana
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Ketonal

Dodaj opinię o Ketonal

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 520 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 920 produktów w 209 kategoriach