43 792 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 883 produktów w 211 kategoriach

Karbis

KarbisKarbis
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 54.15 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 8 mg, tabletki, 28 szt, 16 mg, tabletki, 28 szt, 8 mg, tabletek, 56 szt., 16 mg, tabletki, 56 szt., 32 mg, tabletki, 28 szt.
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Candesartanum cilexetili
Działanie: zmniejsza opór naczyniowy
Ulotka:

Opis i skład produktu Karbis

Lek stosowany w leczeniu nadciśnienia tętniczego. Leczenie pacjentów z niewydolnością serca i zaburzoną czynnością skurczową lewej komory jako leczenie wspomagające.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Zawroty i bóle głowy, zakażenia układu oddechowego, wysoki poziom potasu we krwi, niedociśnienie, zaburzenia czynności nerek i/lub wątroby, bóle pleców, stawów i mięśni, reakcje nadwrażliwości. Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np.: zawroty głowy i zmęczenie może niekorzystnie wpływać na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn, szczególnie w początkowym okresie leczenia.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na substancję czynną lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, ciężkie zaburzenia czynności wątroby i/lub nerek, choroby serca, zwiększony poziom potasu we krwi. Gdy przyjmujesz inne leki obniżające ciśnienie krwi. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Karbis opinia
Karbis opinie
Karbis ulotka
Karbis skład
Karbis dawkowanie
Karbis przeciwwskazania
Karbis cena
Karbis zamienniki
Karbis zamiennik
Karbis odpowiednik
Karbis tańszy zamiennik
Karbis czy działa
niewydolność serca nadciśnienie tętnicze lek na nadciśnienie choroby układu krążenia leczenie nadciśnienia choroba niedokrwienia serca wysokie ciśnienie krwi zaburzona czynność skurczowa lewej komory
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Karbis

Dodaj opinię o Karbis

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 792 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 883 produktów w 211 kategoriach