40 759 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 692 produktów w 204 kategoriach

Kamiren

KamirenKamiren
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 24.44 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki, 4 mg, 30 szt, XL, tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu, 4 mg, 30 szt, tabletki, 2 mg, 30 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Doxazosinum
Działanie: zmniejsza dolegliwości związane z przerostem gruczołu krokowego
Ulotka:

Opis i skład produktu Kamiren

Lek stosowany w leczeniu łagodnego i umiarkowanego nadciśnienia tętniczego. Łagodny rozrost gruczołu krokowego.

Dawkowanie:

Doustnie, o tej samej porze dnia. Tabletki należy przyjmować przed lub po posiłku, popijając niewielką ilością płynu. Dawkę i częstotliwość stosowania preparatu ustala lekarz. Przed rozpoczęciem leczenia doksazosyną lekarz musi stwierdzić, że powiększenie gruczołu krokowego i związane z nim dolegliwości nie są spowodowane nowotworem.

Możliwe skutki uboczne:

Spadek ciśnienia podczas zmiany pozycji leżącej na stojącą (rzadko w połączeniu z omdleniem). Objawy nieswoiste: bóle i zawroty głowy, zaburzenia równowagi, obrzęki, złe samopoczucie, senność, znużenie, męczliwość, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, suchość w ustach, nieżyt błony śluzowej nosa, częstoskurcz, duszność, zwiększona potliwość, zwiększenie masy ciała. Bardzo rzadko nietrzymanie moczu.   Lek może wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych, szczególnie w początkowym okresie leczenia lub w krótkim okresie po zwiększeniu dawki.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na doksazosynę lub inne pochodne chinazoliny, schorzenia wątroby.   Gdy przyjmujesz inne leki obniżające ciśnienie krwi. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Lek może być stosowany w ciąży jedynie w przypadku gdy lekarz oceni, że przewidywane korzyści dla matki przewyższają potencjalne zagrożenie dla płodu. Leku nie należy stosować w okresie karmienia piersią.

Kamiren opinia
Kamiren opinie
Kamiren ulotka
Kamiren skład
Kamiren dawkowanie
Kamiren przeciwwskazania
Kamiren cena
Kamiren zamienniki
Kamiren zamiennik
Kamiren odpowiednik
Kamiren tańszy zamiennik
Kamiren czy działa
częstomocz wysokie ciśnienie tętnicze krwi łagodne i umiarkowane nadciśnienie tętnicze prostata nadciśnienie tętnicze lek na nadciśnienie rozrost gruczołu krokowego męskie dolegliwości
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Kamiren

Dodaj opinię o Kamiren

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 759 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 692 produktów w 204 kategoriach