45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Ismigen

IsmigenIsmigen
(4 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki podjęzykowe
Cena: 104.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Ismigen, tabletki, podjęzykowe, 30 szt
Działanie: immunostymulujące
Ulotka:

Opis i skład produktu Ismigen

Ismigen, tabletki, podjęzykowe, 30 szt

Lek na receptę dla leczenia ostrych, podostrych nawracających lub przewlekłych zakażeń górnych i dolnych dróg oddechowych. Profilaktycznie w celu zapobiegania nawracającym zakażeniom.

Działania niepożądane

W przeprowadzonych badaniach klinicznych nie wykazano niepożądanych działań związanych ze stosowaniem preparatu Ismigen. Nie przeprowadzono badań nad wpływem leku Ismigen na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania urządzeń mechanicznych w ruchu.

Poinformuj lekarza

Gdy masz nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek z substancji pomocniczych. Gdy przyjmujesz inne leki. Należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu Ismigen w pierwszym trymestrze ciąży, w przypadku podejrzenia ciąży oraz w okresie laktacji.

Dawkowanie

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Zwykle w leczeniu stanów ostrych: jedna tabletka dziennie przed jedzeniem, rozpuścić pod językiem. Stosować przez co najmniej 10 dni. Długotrwałe leczenie: 1 tabletka dziennie, rozpuścić pod językiem. Stosować przez 10 kolejnych dni w miesiącu, przez okres 3 miesięcy. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Ismigen zamiennik
Ismigen odpowiednik
Ismigen tańszy zamiennik
Ismigen czy działa
Ismigen opinia
Ismigen opinie
Ismigen ulotka
Ismigen skład
Ismigen dawkowanie
Ismigen przeciwwskazania
Ismigen cena
Ismigen zamienniki
drogi oddechowe zakażenia górnych dróg oddechowych nawracające zakażenia dróg oddechowych zapalenie jamy ustnej nawracające infekcje górnych dróg oddechowych lek na gardło leczenie infekcji dróg oddechowych
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze oliwki dla noworodków, niemowląt, dzieci - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Zobacz zamienniki

Opinie o Ismigen

Dodano: 12 Październik 2020
Autor: Anna
Ocena:
z córką używamy raz na rok we wrześniu zawsze bierzemy naprawdę działa a jeśli już dopadnie nas jakieś przeziębienie to przechodzimy wyjątkowo łagodnie polecam ten lek wolimy to niż jakieś szczepionki
Odpowiedź
Dodano: 21 Luty 2019
Autor: jola
Ocena:
Opinie są różne. Jedni za inni przeciw. Ja mam tylko pytanie : ile wpisów "za" jest przez osoby sponsorowane przez producenta. Przewertujcie zawsze mnóstwo portali z tematem zanim podejmiecie decyzję
Odpowiedź
Dodano: 15 Wrzesień 2017
Autor: LUIK
Ocena:
MOJE DZIECI BIORĄ I POMAGA. NIE CHORUJĄ TAK CZĘSTO A JEŚLI JUŻ TO ŁAGODNIEJ PRZECHODZIMY PRZEZ JAKIEŚ ZARAZY.SAMA TEŻ ZACZNĘ DRAĆ TYLKO MUSZĘ ZAŁATWIĆ SOBIE RECEPTĘ. POLECAM Z CAŁEGO SERCA . MAMA 2 CHŁOPCÓW ŻŁOBKOWO-PRZEDSZKOLNYCH.
Odpowiedź
Dodano: 05 Luty 2016
Autor: Agata
Ocena:
Witam, czy brał ktoś ten lek ? To jest podobno szczepionka ? Jestem dorosła, bardzo choruję od pewnego czasu. Non stop katar, zatoki, kaszel. Szukam czegoś mocnego na uodpornienie.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Ismigen

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach