45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Ircolon

IrcolonIrcolon
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 27.58 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 100 mg, tabletki, 100 szt, 100 mg, tabletki, 30 szt, 100 mg, tabletki, 60 szt
Działanie: reguluje pracę jelit
Ulotka:

Opis i skład produktu Ircolon

Lek na receptę atosowany W leczeniu:

  • objawowym zaburzeń motoryki
  • oraz dolegliwości jelitowych związanych z czynnościowymi zaburzeniami przewodu pokarmowego;
  • bólu związanego z zaburzeniami czynnościowymi przewodu pokarmowego i dróg żółciowych.

Dawkowanie:

Doustnie, według zaleceń lekarza. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

W czasie badań klinicznych opisywano rzadkie przypadku reakcji skórnych. Lek nie wpływa na sprawność psychomotoryczną.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na substancję czynną lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku, nietolerancję niektórych cukrów (lek zawiera laktozę). Gdy stosujesz inne leki. Należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich aktualnie lub ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub gdy karmisz piersią. Nie zaleca się podawania leku Ircolon w czasie pierwszego trymestru ciąży. Nie przewiduje się wystąpienia szkodliwego działania na organizm matki lub dziecka, jednak jedynie w razie konieczności lekarz rozważy zastosowanie leku Ircolonw czasie drugiego lub trzeciego trymestru ciąży. Lek można stosować w okresie karmienia piersią.

Ircolon opinia
Ircolon opinie
Ircolon ulotka
Ircolon dawkowanie
Ircolon przeciwwskazania
Ircolon skład
Ircolon cena
Ircolon zamienniki
Ircolon zamiennik
Ircolon odpowiednik
Ircolon tańszy zamiennik
Ircolon czy działa
zaburzenia drogi żółciowe jelito cienkie dolegliwości pokarmowe metabolizm ból brzucha zaburzenia ruchu przewód pokarmowy
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Ircolon

Dodaj opinię o Ircolon

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach