40 607 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 603 produktów w 205 kategoriach

Podobne produkty

Ibuprom RR

Ibuprom RR - 12 tabletekIbuprom RR - 12 tabletek
(2 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: bez recepty
Producent: USP LABS
Postać: tabletki powlekane
Cena: 8.65 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii przeciwbólowe

Opis i skład produktu Ibuprom RR

Ibuprom RR - 12 tabletek

Lek posiada wiele cennych właściwości. Zażywanie preparatu łagodzi, niweluje bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasileniu w tym bóle głowy, migrenę, bóle zębów, bóle mięśniowo-stawowe, bóle okolicy krzyżowej, nerwobóle, bolesne miesiączkowanie, gorączkę w przebiegu przeziębienia i grypy.

Skład Ibuprom RR:

(1 tabletka) Ibuprofen 400 mg
Substancje pomocnicze:
Skład rdzenia tabletki: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana, skrobia żelowana, olej roślinny, uwodorniony, krospowidon, talk, krzemionka koloidalna bezwodna;
Skład otoczki tabletki: alkohol poliwynylowy (E1203), makrogol 3350 (Ę1521), tytanu dwutlenek (E171), talk (E 553b), mieszanina.

Wskazanie:

Ibuprom RR zaleca się stosować przy bólach różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasileniu w tym: bóle głowy, migrena, bóle zębów, bóle mięśniowo-stawowe, bóle okolicy krzyżowej, nerwobóle, bolesne miesiączkowanie, gorączka w przebiegu przeziębienia i grypy

Dawkowanie:

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat, atosując  w doraźnym leczeniu powinni zażywać  1 tabletkę doustnie co 4-6 godzin. Nie należy stosować dawki większej niż 3 tabletki na dobę.

Uwagi:

Przed użyciem należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Przeciwwskazania:

Produkt leczniczy jest przeciwwskazany u pacjentów: z nadwrażliwością na ibuprofen lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu leczniczego; u których po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) występowały kiedykolwiek w przeszłości objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki lub astmy oskrzelowej; z czynną lub w wywiadzie chorobą wrzodową żołądka i (lub) dwunastnicy, perforacją lub krwawieniem, również tymi występującymi po zastosowaniu NLPZ; ze skazą krwotoczną; z ciężką niewydolnością wątroby, ciężką niewydolnością nerek lub ciężką niewydolnością serca (klasa IV wg NYHA); w III trymestrze ciąży; przyjmujących jednocześnie inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, w tym inhibitory COX-2 (zwiększone ryzyko wystąpienia działań niepożądanych).

Ibuprom RR opinie
Ibuprom RR ulotka
Ibuprom RR skład
Ibuprom RR dawkowanie
Ibuprom RR przeciwwskazania
Ibuprom RR cena
Ibuprom RR zamienniki
Ibuprom RR zamiennik
Ibuprom RR odpowiednik
Ibuprom RR tańszy zamiennik
Ibuprom RR czy działa
bóle głowy migrena bóle zębów bóle miesiączkowe bóle mięśniowo-stawowe nerwobóle gorączka przeziębienie
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Ibuprom RR

Dodano: 15 Październik 2016
Autor: majk
Ocena:
Siła ibupromu max bo zawiera nie 200 a 400mg ibuprofenu oraz szybkość. U mnie działa już po 5 minutach także dość szybko.
Odpowiedź
Dodano: 07 Sierpień 2016
Autor: Bogumiła
Ocena:
Jak dla mnie całkiem skuteczne tabletki przeciwbólowe. Zawsze wybieram te z ibuprofenem a nie z paracetamolem.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Ibuprom RR

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 607 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 603 produktów w 205 kategoriach