39 927 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Hydroxyzinum VP

Hydroxyzinum VPHydroxyzinum VP
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki syrop
Cena: 11.85 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki powlekane, 25 mg, 30 szt, (2 mg/ml), syrop, 200 ml, (2 mg/ml), syrop, 120 ml, tabletki powlekane, 10 mg, 30 szt
Działanie: przeciwwymiotne
Ulotka:

Opis i skład produktu Hydroxyzinum VP

 

Lek na receptę stosowany w objawach lęku, niepokoju i napięcia w przebiegu nerwic. Pomocniczo w organicznych chorobach z towarzyszącymi objawami niepokoju i lęku. Świąd na tle alergicznym (np. w przebiegu przewlekłej pokrzywki, atopowych i kontaktowych dermatoz). Jako lek uspokajający w okresie przygotowania do zabiegów chirurgicznych (m.in. w celu zniesienia lęku i niepokoju).

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania w zależności od stanu i reakcji pacjenta określa lekarz. Tabletki przyjmować po posiłkach, nie rozgryzając i popijając wodą. Podczas leczenia nie należy spożywać alkoholu.

Możliwe skutki uboczne:

Suchość błon śluzowych jamy ustnej, zmęczenie, senność (ustępuje po kilku dniach leczenia lub po zmniejszeniu dawki), niezborność ruchów, drżenie rąk (zazwyczaj spowodowane zastosowaniem znacznie większej dawki niż zalecane), kołatanie serca, skórne reakcje alergiczne. W trakcie długotrwałego leczenia należy okresowo kontrolować czynność układu krwiotwórczego (głównie układu krzepnięcia).

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na lek, jaskrę, przerost gruczołu krokowego. Gdy przyjmujesz leki uspokajające, nasenne, chloramfenikol, penicylinę, Aviomarin. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Leku nie należy stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.

Hydroxyzinum VP opinie
Hydroxyzinum VP skład
Hydroxyzinum VP ulotka
Hydroxyzinum VP dawkowanie
Hydroxyzinum VP przeciwwskazania
Hydroxyzinum VP cena
Hydroxyzinum VP zamienniki
Hydroxyzinum VP zamiennik
Hydroxyzinum VP odpowiednik
Hydroxyzinum VP tańszy zamiennik
Hydroxyzinum VP czy działa
Hydroxyzinum VP opinia
napięcie uspokajający nerwica pokrzywka świąd układ nerwowy lęk niepokój
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Hydroxyzinum VP

Dodaj opinię o Hydroxyzinum VP

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 927 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach