40 556 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 603 produktów w 205 kategoriach

HMB Formula eVIP

TREC - HMB Formula eVIP - 220caps eVIPTREC - HMB Formula eVIP - 220caps eVIP
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Suplement diety
Producent: TREC
Postać: proszek
Cena: 55.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii Hmb

Opis i skład produktu HMB Formula eVIP

TREC - HMB Formula eVIP - 220caps eVIP

Preparat dla sportowców i osób chcących w krótkim czasie nabyć siłę i beztłuszczową masę mięśniową. Suplement przyśpiesza spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, chroni mięśnie przed rozpadem i uszkodzeniem. Systematyczne stosowanie preparatu umożliwia nabycie od 1 do 2 kg beztłuszczowej masy mięśniowej w czasie 6 tygodni, przy jednoczesnym spalaniu zbędnej tkanki tłuszczowej. Po 6 miesiącach może nastąpić trwały przyrost 4 - 8 kg beztłuszczowej masy mięśniowej.

SKŁAD:

Skład:  skład w porcji dziennej (6 kapsułek) jednostka rda HMB 3012mg, Wapń 720mg, 90%* RDA - rekomendowane dzienne zapotrzebowanie.

DZIAŁANIE:

• wspomaga nabyć siłę i masę mięśniową

• działa anaboliczne i antykataboliczne

• wzmacnia syntezę białek

• przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej

• usprawnia regenerację mięśni po treningu

• rzeźbi sylwetkę

• zwiększa wydolność i wytrzymałość organizmu

• hamuje katabolizm

• niweluje oznaki zmęczenia i wyczerpania.

DAWKOWANIE:

Jak pokazują amerykańskie testy dawkowanie 2,5g (czyli 3g Ca-HMB) dziennie pokrywa znaczną część zapotrzebowania organizmu na HMB. Odpowiednie zażywanie, to około 0,15 grama na każde 10kg masy ciała tuż po wysiłku fizycznym. Kolejne porcje należy zażywać w ciągu 24 godzin po wysiłku fizycznym od 2 do 3 razy w ciągu dnia po 0,10g na każde 10kg masy ciała. Najlepsze pory zażywania to rano po przebudzeniu i przed snem. Warunkiem budowania trwałej masy mięśniowej jest maksymalizowanie procesów anabolicznych i minimalizowanie procesów katabolicznych. W pierwszym i drugim procesie kluczową rolę odgrywa HMB. Surowiec importowany jest z amerykańskiego laboratorium Metabolic Technologies Inc.

HMB Formula eVIP opinia
HMB Formula eVIP opinie
HMB Formula eVIP ulotka
HMB Formula eVIP skład
HMB Formula eVIP dawkowanie
HMB Formula eVIP przeciwskazania
HMB Formula eVIP cena
suplement na masę suplement na siłownię suplement dla sportowców suplement dla aktywnych fizycznie preparat na przyrost tkanki tłuszczowej
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o HMB Formula eVIP

Dodaj opinię o HMB Formula eVIP

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 556 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 603 produktów w 205 kategoriach