45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

HMB 6

HMB 6HMB 6
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Suplement diety
Producent: ActivLab
Postać: tabletki
Cena: 49.50 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu HMB 6

ACTIVLAB - HMB 6 - 230tab

Suplement zapobiega rozpadowi białek i wspomaga przyrost  siły i masy mięśniowej. Dodatkowo wspiera redukcję  tkanki tłuszczowej a dzięki temu iż został wzbogacony o Witaminę B6 wykazuje dodatkowe działania przy przemianach aminokwasów. Bioaktywna substancja HMB (ß-hydroksy ß-metylomaślan) występuje w niewielkich ilościach w pożywieniu, jest także wytwarzana przez organizm człowieka z aminokwasu L-leucyny, pełniącym w ludzkim organizmie jedną z ważniejszych ról. HMB oddziałowywuje całościowo na organizm , przez co jest jednym z najpopularniejszych suplementów dostępnym na rynku. Jego antykataboliczne oddziałowywanie, zapobiegające rozpadowi białek pozwala Nam na jeszcze większą efektywność podczas treningu. HMB jest także znakomitym suplementem dla wszystkich tych , którym zależy na redukcji masy i spaleniu tłuszczu. Wszystko to jest możliwe dzięki temu iż stymuluje organizm do czerpania energii z Naszych zapasów tłuszczowych. Ponadto chroni organizm przed negatywnymi skutkami stresu oraz zwiększa kondycję organizmu i poprawia znacząco wytrzymałość mięśniową. Suplement HMB6  firmy Activlab, jak widać jest znakomitym wyborem dla wszystkich tych którym zależy zarówno na budowie masy mięśniowej jak i redukcji tkanki tłuszczowej. Wzbogacona formuła o Witaminę B6 usprawnia dodatkowo wszystkie przemiany aminokwasów.

Skład: Porcja: 3 tab.

Porcji w opakowaniu: 76 Opakowanie: 230 tab.

Wartość odżywczaw 3 tab.Ca-HMB3000 mg,  Witamina B64,2 mg

Dawkowanie:

W dni treningowe: 1 tabletka na 30 min przed ćwiczeniami 1 tabletka po ćwiczeniach i 1 tabletka na noc. W dni nie trenigowe: 1 tabletka na noc.

HMB 6 tańszy zamiennik
HMB 6 czy działa
HMB 6 opinia
HMB 6 opinie
HMB 6 ulotka
HMB 6 skład
HMB 6 dawkowanie
HMB 6 przeciwskazania
HMB 6 cena
HMB 6 zamienniki
HMB 6 zamiennik
HMB 6 odpowiednik
masa mięsniowa redukcja tkanki tłuszczowej na przyrost masy mięśniowej suplement dla sportowców Hmb
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o HMB 6

Dodaj opinię o HMB 6

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach