39 927 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Heviran

HeviranHeviran
(2 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 15.78 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki powlekane, 400 mg, 30 szt, tabletki powlekane, 800 mg, 30 szt, tabletki powlekane, 200 mg, 30 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Aciclovirum
Działanie: przeciwwirusowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Heviran

Lek na receptę stosowany w zakażeniach wirusem ospy wietrznej i półpaśca oraz zakażenia skóry i błon śluzowych wirusem opryszczki (także opryszczka narządów płciowych).

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.   Uwaga! Podczas leczenia należy pić dużo płynów. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Zaburzenia żołądkowo-jelitowe (biegunka, nudności, wymioty, bóle brzucha), bóle stawów i mięśni, zawroty głowy, omamy, senność, zaburzenia czynności nerek, trądzik.   Brak danych odnośnie wpływu leku na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na acyklowir, walacyklowir lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu.   Gdy przyjmujesz leki, które mogą uszkodzić nerki (nefrotoksyczne), zydowudynę, probenecid. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Stosowanie preparatu w okresie ciąży ograniczone jest od przypadków, gdy w opinii lekarza oczekiwana korzyść dla matki przewyższa potencjalne zagrożenie dla płodu.

Heviran opinia
Heviran opinie
Heviran ulotka
Heviran skład
Heviran dawkowanie
Heviran przeciwwskazania
Heviran cena
Heviran zamienniki
Heviran zamiennik
Heviran odpowiednik
Heviran tańszy zamiennik
Heviran czy działa
infekcje opryszczka ospa wietrzna półpasiec zakażenia zakażenia skóry opryszczka narządów płciowych zakażenia błon śluzowych
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Heviran

Dodano: 28 Lipiec 2016
Autor: Patrycja
Ocena:
Uważam że heviran działanie ma dobre, podawałam go córce przy ospie wietrznej, szybciej doszła do siebie i miała mało krostek.
Odpowiedź
Dodano: 21 Styczeń 2019
Autor: Karol
Szybciej niż ... ?
Odpowiedź

Dodaj opinię o Heviran

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 927 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach