40 754 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 692 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Hepavit

HepavitHepavit
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Suplement diety
Producent: LABORELL
Postać: tabletki
Ulotka:

Opis i skład produktu Hepavit

Hepavit, 40 tabletek

Hepavit- suplement diety zapewniający ochronę wątrobie.

Właściwości

Suplement diety Hepavit zawiera:

L-asparginian L-ornityny to aminokwas przyspieszający proces odtruwania wątroby oraz odnowy zniszczonych komórek. Dodatkowo ma znaczący wpływ na przemianę materii w organizmie, a nawet zmniejszanie stężenia amoniaku we krwi w przypadku uszkodzenia wątroby czy nadmiernej ilości białka w codziennym pożywieniu. Wykazuje się obecność L-asparginianu L-ornityny przy leczeniu encefalopatii wątrobowej, w przebiegu której dochodzi do zaburzeń centralnego układu nerwowego spowodowanych obecnymi w nim toksynami po uszkodzeniu wątroby.

Związek kwasu winowego i choliny to dwuwinian choliny. Cholina jest składnikiem błon komórkowych i organizm ludzki jest w stanie samodzielnie wyprodukować ten ważny związek, jednak odbywa się to w ilościach niewystarczających – stąd istotna jest właściwa dieta i suplementacja. Dwuwinian choliny ma  wpływ na metabolizm tłuszczów, korzystnie oddziałuje na układ nerwowy i pracę wątroby.

Wskazania:

Suplementy diety z choliną poleca się osobom narażonym na osłabienie organizmu, kobietom w ciąży, matkom karmiącym, uczniom oraz osobom po 50. roku życia.

Wymienione związki zawiera suplement diety Hepavit. Odpowiednia ilość substancji w zalecanej porcji dziennej (3 tabletki) ma korzystny wpływ na wątrobę i usprawnia proces metabolizmu tłuszczów.

Skład Hepavit

  • l-asparginian l-ornityny 450 mg
  • dwuwinian choliny, w tym 90 mg choliny 218,82 mg

 

Hepavit opinie
Hepavit ulotka
Hepavit skład
Hepavit dawkowanie
Hepavit przeciwwskazania
Hepavit cena
Hepavit zamienniki
Hepavit zamiennik
Hepavit odpowiednik
Hepavit tańszy zamiennik
Hepavit czy działa
suplement diety chroniący wątrobę suplementy diety wspomagające wątrobę prawidłowa praca wątroby suplement na prawidłową pracę wątroby WĄTROBA wątroba i drogi żółciowe ochrona wątroby
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Hepavit

Dodano: 03 Sierpień 2016
Autor: Lidka
Ocena:
Mój ojciec bierze ten lek na wątrobę, która niestety coraz bardziej daje mu się we znaki.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Hepavit

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 754 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 692 produktów w 204 kategoriach