45 387 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 979 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty

Heel-Viburcol plus

Heel-Viburcol plusHeel-Viburcol plus
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: krople doustne
Cena: 29.94 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Heel-Viburcol plus, krople doustne, 15 pojemników po 1 ml
Działanie: łagodzi rozdrażnienie
Ulotka:

Opis i skład produktu Heel-Viburcol plus

Lek na receptę homeopatyczny, stosowany wspomagająco w stanach niepokoju u niemowląt i małych dzieci przebiegających z gorączką lub bez gorączki, występujących w przebiegu np. ząbkowania, kolki niemowlęcej lub przeziębienia.

Dawkowanie:

Doustnie, według zaleceń lekarza.  Lek Viburcol Plus powinien być przyjmowany pomiędzy posiłkami. Uwaga! Pojemnik jednodawkowy, nieprzystosowany do przechowywania po otwarciu. Po otwarciu i zastosowaniu leku należy pojemnik wyrzucić, nawet jeśli zawartość nie została zużyta do końca.

Możliwe skutki uboczne:

Bardzo rzadko: skórne reakcje alergiczne.

Poinformuj lekarza:

Gdy dziecko ma uczulenie na którąkolwiek substancję czynną lub pozostałe składniki leku, rumianek lub rośliny z rodziny astrowatych. Gdy dziecko przyjmuje inne leki. Interakcje z innymi lekami nie są znane. Należy poinformować lekarza o wszystkich aktualnie lub ostatnio podawanych dziecku lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub gdy karmisz piersią. Lek nie jest przeznaczony do stosowania u kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią.

Heel-Viburcol plus opinia
Heel-Viburcol plus opinie
Heel-Viburcol plus ulotka
Heel-Viburcol plus skład
Heel-Viburcol plus dawkowanie
Heel-Viburcol plus przeciwwskazania
Heel-Viburcol plus cena
Heel-Viburcol plus zamienniki
Heel-Viburcol plus zamiennik
Heel-Viburcol plus odpowiednik
Heel-Viburcol plus tańszy zamiennik
Heel-Viburcol plus czy działa
kolka niemowlęca homeopatia ząbkowanie lek homeopatyczny polecacie jakiś lek homeopatyczny niepokój i niemowląt niepokój u dzieci przeziębienie u dzieci
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Heel-Viburcol plus

Dodano: 12 Lipiec 2017
Autor: Marta
Ocena:
Lek stary jak świat. Mam go zawsze w apteczce, bo nie znam dnia ani godziny, kiedy będę go potrzebować. Viburcol sprawdza się także u dzieci przedszkolnych i doprawdy nie wiem skąd te opinie, że to lek stosowany wyłącznie u ząbkujących niemowlaków?! Od kilku miesięcy trwa konkurs Viburcolu, w którym biorę udział z nadzieją, że wygram :) Zachęcam do udziału tym bardziej, że to nic nie kosztuje.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Heel-Viburcol plus

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 387 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 979 produktów w 209 kategoriach