43 261 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 840 produktów w 206 kategoriach

Hascovir

HascovirHascovir
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 23.16 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 200 mg, tabletki, 30 szt, 800 mg, tabletki, 30 szt., 400 mg, tabletki, 30 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Aciclovirum
Działanie: przeciwwirusowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Hascovir

 

Lek na receptę stosowany w zakażeniach wirusem ospy wietrznej i półpaśca oraz zakażenia skóry i błon śluzowych wirusem opryszczki.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania ustala lekarz.   Uwaga! Podczas leczenia należy przyjmować duże ilości płynów.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Zaburzenia żołądkowo-jelitowe (biegunka, nudności, wymioty, bóle brzucha), bóle stawów i mięśni, zawroty głowy, omamy, senność, zaburzenia czynności nerek, trądzik. Zmiany obrazu krwi, zaburzenia funkcji wątroby. W przypadku wystąpienia innych, niewymienionych działań niepożądanych należy o nich poinfromować lekarza.   Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np. senność, bóle i zawroty głowy stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów i obsługą maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, zaburzenia funkcji nerek.   Gdy przyjmujesz leki, które mogą uszkodzić nerki (nefrotoksyczne), zidowudynę. Ponadto należy poinfromować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Stosowanie leku w ciąży ograniczone jest do przypadków, gdy potencjalne korzyści dla matki przewyższają ewentualne ryzyko dla płodu. Nie stosować w okresie karmienia piersią.

Hascovir opinia
Hascovir opinie
Hascovir skład
Hascovir ulotka
Hascovir dawkowanie
Hascovir przeciwwskazania
Hascovir cena
Hascovir zamienniki
Hascovir zamiennik
Hascovir odpowiednik
Hascovir tańszy zamiennik
Hascovir czy działa
opryszczka ospa wietrzna półpasiec zakażenia wirusowe zakażenia skóry zakażenia błon śluzowych ospa wirus opryszczki
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Hascovir

Dodaj opinię o Hascovir

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 261 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 840 produktów w 206 kategoriach