41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Gynoflor

GynoflorGynoflor
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki dopochwowe
Cena: 33.00 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki dopochwowe, 12 szt, tabletki dopochwowe, 6 szt
Działanie: przywraca fizjologiczną florę bakteryjną pochwy
Ulotka:

Opis i skład produktu Gynoflor

 

Lek na receptę stosowany w przypadku wystąpienia wydzieliny z pochwy nieznanego pochodzenia lub przypadki łagodnego bakteryjnego zapalenia pochwy oraz nawracających grzybic pochwy. Zanikowe zapalenie pochwy z powodu niedoboru estrogenów w okresie menopauzy jak i po menopauzie lub leczenie wspomagające w hormonalnej terapii zastępczej

Dawkowanie:

Dopochwowo. Leczenie należy przerwać w czasie miesiączki i wznowić po jej zakończeniu. Jeżeli pochwa jest bardzo sucha, tabletkę można lekko zwilżyć wodą, żeby zapoczątkować jej rozpad. Czas trwania kuracji ustala lekarz.

Możliwe skutki uboczne:

Po podaniu mogą wystąpić łagodne uczucie bólu i pieczenia. Rzadko reakcje nadwrażliwości w postaci zaczerwienienia i swędzenia.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz ostre lub przewlekłe choroby wątroby. Przeciwwskazaniem do stosowania leku są także nowotwory złośliwe piersi, macicy lub pochwy, krwawienia z pochwy o nieznanej etiologii.  Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Preparat może być stosowany w ciąży jedynie w przypadku, gdy spodziewane korzyści dla matki przewyższają potencjalne ryzyko dla płodu. Preparat może być stosowany w okresie karmienia piersią.

Gynoflor opinia
Gynoflor opinie
Gynoflor skład
Gynoflor ulotka
Gynoflor dawkowanie
Gynoflor przeciwwskazania
Gynoflor cena
Gynoflor zamienniki
Gynoflor zamiennik
Gynoflor odpowiednik
Gynoflor tańszy zamiennik
Gynoflor czy działa
terapia hormonalna wydzielina niedobór estrogenów bakteryjne zapalenie estrogen zapalenie pochwy menopauza bakterie przekwitanie
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Gynoflor

Dodaj opinię o Gynoflor

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach