41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Ginkofar Intense

Ginkofar IntenseGinkofar Intense
(2 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: bez recepty
Producent: BIOFARM
Postać: tabletki powlekane
Cena: 29.88 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Ginkofar Intense

Ginkofar Intense, 60 tabletek

Ginkofar Intense to lek poprawiający zdolności poznawcze u osób starszych, przeciw osłabieniu pamięci i sprawności umysłowej.

Skład Ginkofar Intense:

Każda tabletka powlekana zawiera 120 mg Ginkgonis Intensectum siccum raffinatum et quantificatum – kwantyfikowanego suchego wyciągu z Ginkgo biloba L., folium (liść miłorzębu) (35 – 67 : 1), co odpowiada: 26,4 do 32,4 mg flawonoidów w przeliczeniu na glikozydy flawonowe, 3,36 do 4,08 mg ginkgolidów A, B i C, 3,12 do 3,84 mg bilobalidu. Rozpuszczalnik używany do pierwszej ekstrakcji: aceton 65% v/v. Substancje pomocnicze o znanym działaniu: laktoza jednowodna 30 mg.

Właściwości:

Ginkofar Intense zawiera wyciąg z liści miłorzębu japońskiego, który zwiększa tolerancję tkankową, zwłaszcza mózgu na niedotlenienie. Ginkofar Intense redukuje uwarunkowane wiekowo zmniejszanie receptorów cholinergicznych i adrenergicznych alfa2, poprawia zdolność uczenia się i zapamiętywania, niweluje skurcz naczyń, łagodzi lepkość krwi i agregację krwinek, co prowadzi do powiększenia mikrokrążenia tkankowego krwi. 

Przeznaczenie:

Lek Ginkofar Intense przeznaczony jest do leczenia oraz w profilaktyce zaburzeń krążenia mózgowego i obwodowego, gdy wystąpi miażdżyca naczyń oraz związane z nią objawy m.in.: słabsza koncentracja myślowa, trudności w zapamiętywaniu, zawroty i bóle głowy, szumy w uszach, nieprawidłowości w ukrwieniu kończyn dolnych (zimne i bolące stopy), pogorszenie słuchu i wzroku.

Przeciwwskazania:

Leku Ginkofar Intense nie należy stosować w ciąży, u dzieci i młodzieży oraz w przypadku złej tolerancji i nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Wyciągu z liści miłorzębu japońskiego nie należy stosować jednoczenie z długą terapią z aspiryną, warfaryną oraz diuretykami tiazydowymi.

Działania niepożądane:

Rzadko pojawiac się mogą dolegliwości żołądkowo-jelitowe. U osób szczególnie wrażliwych mogą wystąpić bóle głowy lub wysypki skórne o charakterze alergicznym.

Dawkowanie:

Spożywać 2 tabletki w ciągu dnia: po 1 rano i wieczorem, popijając wodą. Kuracja powinna trwac mimimum 8 tygodni w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów.

Ginkofar Intense opinie
Ginkofar Intense ulotka
Ginkofar Intense skład
Ginkofar Intense dawkowanie
Ginkofar Intense przeciwwskazania
Ginkofar Intense cena
Ginkofar Intense zamienniki
Ginkofar Intense zamiennik
Ginkofar Intense odpowiednik
Ginkofar Intense tańszy zamiennik
Ginkofar Intense czy działa
osłabiona pamięć sprawność umysłowa zdolności poznawcze zapamiętywanie zaburzenia krążenia krążenie mózgowe
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Ginkofar Intense

Dodano: 28 Sierpień 2016
Autor: Krystyna
Ocena:
Witam-spożywam tabletki krótko, używam z powodu szumu w głowie mam 70 lat i mam nadzieje że trochę tabletki wyciszą Krystyna
Odpowiedź
Dodano: 03 Sierpień 2016
Autor: Danuta
Ocena:
Mój umysł nie jest już tak sprawny, jak kiedyś, ale staram się go ćwiczyć a do tego pomocniczo biorę lek Ginkofar. Rodzina mówi, że nie jest ze mną tak źle, zresztą siedzę teraz przy komputerze i serfuję w Internecie.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Ginkofar Intense

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach