45 387 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 979 produktów w 209 kategoriach

G-Bomb 2.0

SCITEC - G-Bomb 2SCITEC - G-Bomb 2
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Suplement diety
Producent: SCITEC
Postać: proszek
Cena: 92.60 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu G-Bomb 2.0

SCITEC - G-Bomb 2.0 - 308g

 G-Bomb 2.0  to preparat oparty na  L-Glutaminie – bardzo dobrze znanym i niezwykle popularnym śrosku – jest często występującym w ludzkim organizmie aminokwasem, który jest organizmowi bardzo potrzebny. Glutamina może byc warunkowo niezbędna, np. w czasie i po intensywnym treningu, gdy organizm nie może syntezować jej wystarczająco dużo. W takich sytuacjach istitne jest  dostarczanie organizmowi Glutaminy przez zazywanie wystarczającej ilości białka lub odpowiedniego suplementu diety.

Wskazania

G-BOMB to złozony zaawansowany matriks Glutaminowy, suplementujący różne rodzaje Glutaminy i związków z nią powiązanych. Glutamina,  konwertowana jest do Alfa-Ketoglutaranu, biorąc udział w cyklu przemian metabolicznych określanych mianem cyklu Krebsa (cykl związany z generowanie energii w organizmie). G-BOMB gwarantuje następujące korzyści: wpływa na obniżenie poziomu zmęczenia + bierze udział w procesie syntezy aminokwasów + gwarantuje normalne funkcjonowanie układu odpornościowego + gwarantuje prawidłowe powstawania składników krwi + stymuluje metabolizm homocysteiny + wpływa na  prawidłowy przebieg przemian fizjologicznych +bierze udziała w procesie prawidłowego podziału komórek.

Skład:

Wartość odżywczaw 1 porcjiWartość energetyczna14kcal, Węglowodany3,5g, Kwas foliowy30mcg, G-Bomb Matrix:10,050mg- Mikronizowana L-glutamina,L-Alanina,L-Glutamina,Kwas L-Glutaminowy,AKG(Alfa-Ketoglutarin),Kwas Pteoryl-L-Glutaminowy-Związki Wspomagające Wchłanianie:Ekstrakt z Owoców Cytrusowych(Naringina),Bioperyne.

Dawkowanie:

Zalecana dawka: 1 porcja wymieszana w 300-400ml wody. Nalezy spożywać porcję pół godziny  przed treningiem, drugą bezpośrednio po treningu.

G-Bomb 2.0 zamienniki
G-Bomb 2.0 zamiennik
G-Bomb 2.0 odpowiednik
G-Bomb 2.0 tańszy zamiennik
G-Bomb 2.0 czy działa
G-Bomb 2.0 opinia
G-Bomb 2.0 opinie
G-Bomb 2.0 ulotka
G-Bomb 2.0 skład
G-Bomb 2.0 dawkowanie
G-Bomb 2.0 przeciwskazania
G-Bomb 2.0 cena
Odżywki dla sportowców białka glutaminy siłownia i fitnes odżywki białkowe jaie odzywki na masę odżywki na rzeźbę jakie odżywki na siłownię
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o G-Bomb 2.0

Dodaj opinię o G-Bomb 2.0

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 387 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 979 produktów w 209 kategoriach